Татусеві дочки: 15 неймовірно милих фото. Частина 2

23

На фото: Девід Бекхем з донькою Харпер, Райан Рейнольдс з кудряшкой Джеймс і Дженсен Еклз з малятком Джастіс Джей

Наші тата рідше викладають фото зі своїми красунями-доньками, ніж їх західні колеги: бережуть від пристріту? Голлівудські знаменитості такими забобонами не страждають (не всі!) і щосили постять неймовірно милі фото своїх красунь прямо з народження! Ми вже показували фотографії чарівних дочок російських знаменитостей, а тепер дивіться другу частину нашої збірки – юних принцес західних зірок!

Мене виховали сильні люблячі жінки, які були зі мною все моє життя, але після того, як я був присутній при пологах малятка Тіани, мені важко висловити той новий рівень любові, поваги і захоплення, які я тепер відчуваю до Лорен і ко всім мамам і жінкам навколо

Дуейн Джонсон про народження дочки Тіани Джії Джонсон

A post shared by therock (@therock) on Apr 23, 2018 at 10:52am PDT

Девід Бекхем з донькою Харпер Севен Бекхем

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on Jun 1, 2017 о 10:55am PDT

Кріс Хемсворт прямо з прем’єри «Білосніжки і Мисливця», але це не заважає йому приготувати омлет для дочки Індії Роуз Хемсворт

A post shared by Elsa Pataky (@elsapatakyconfidential) on Apr 13, 2016 о 9:37am PDT

Рідкісний випадок: принцеса Шарлотта на руках у свого батька, Герцога Кембриджського Вільяма. За це місце їй доводиться боротися з принцом Джорджем, а тепер ще й з принцом Луї.

A post shared by fanpage for Princess Charlotte (@hrhprincesscharlotte) on Jun 18, 2017 о 6:48am PDT

Джеймі Олівер знає, що час, проведений зі своїми дітьми, – безцінне. З молодшою дочкою Петал Блоссом і синами Бадді Беар і Рівером Рокет

A post shared by Jamie Oliver (@jamieoliver) on Sep 30, 2016 о 12:38pm PDT

Ось вже хто з тата мотузки в’є, так це донька Вина Дизеля – Полин!

A post shared by Vin Diesel (@vindiesel) on May 31, 2017 о 3:18pm PDT

Тепер у Каньє Уеста дві дочки, але з Норт у нього особливий зв’язок

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on Aug 17, 2017 о 8:00am PDT

Дочка Бейонсе і Джей Зі – Блю Айві – просто дзеркало зоряного тата. А вже він в ній душі не чує!

A post shared by Teen Vogue (@teenvogue) on Jun 18, 2017 о 5:34am PDT

Ще один щасливий батько сімейства – Енріке Іглесіас: рідкісний кадр з дочкою Люсією

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on Jan 16, 2018 at 9:39am PST

Бредлі Купер теж став батьком: Ірина Шейк подарувала акторові дочку – Леа де Сьєн Шейк Купер

A post shared by HELLO! Russia (@hello__ru) on Oct 31, 2017 о 4:33am PDT

У перервах між полюванням за нечистю Дженсен Еклз любить проводити час зі своєю красунею-дочкою Джастіс Джей

A post shared by Jensen Ackles (@jensenackles) on Mar 13, 2018 at 11:50am PDT

Не дивлячись на те, що Ченнінг Татум і Дженна Деван офіційно оголосили про розставання, актор, як і раніше, залишається люблячим батьком дочки Еверлі, якій скоро виповниться 5

A post shared by Channing будинку татум (@channingtatum) on Jun 16, 2013 at 3:46pm PDT

Ештон Катчер – чудовий батько. Його дочки Уайетт пощастило!

A post shared by HELLO! Russia (@hello__ru) on Mar 19, 2018 at 3:33am PDT

Райан Рейнольдс – незвичайний батько: він постійно пише іронічні твіти про життя своєї дочки Джеймс. Але фото його дітей можна знайти хіба що в світській хроніці

A post shared by On Air with Ryan Seacrest (@onairwithryan) on May 25, 2018 at 8:17am PDT

Марк Уолберг точно знає, що потрібно чоловікові – 2 красуні під боком. З Еллою і Грейс Маргарет

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg) on Jan 30, 2017 о 10:48am PST

Фото на анонс: Instagram