Loboda, artik&asti та сергій жуков взяли участь у рекламній кампанії муз-тв

41

Напередодні грандіозних змін в ефірі і в офіційних акаунтах каналу з’явилися промо ролики за участю зірок — вони анонсували великі зміни на «муз-тв», чим і заінтригували передплатників і глядачів! серед варіантів в коментарях можна побачити різні здогади:» зміна назви«,» нові кліпи«,» більше баскова в програмах«,» нові виконавці ” та інші.

З самого ранку по всій країні з’явилися масштабні щити з зірками муз-тв, які стали обличчями промо кампанії-loboda, zivert, artik&asti, сергій жуков, григорій лепс, клава кока, олександр ревва та інші популярні артисти!

Які зміни насправді відбулися на головному музичному телеканалі?

Логотип телеканалу візуально трансформувався в епіцентр музично-розважального контенту, зберігши спадкоємну форму літери»м”. Новий лого-це три кнопки “play”, які сходяться в центрі і символізують точку входу в світ музики, зірок, концертів і розважальних шоу. Кнопка “play « – впізнаваний символ, що позначає» включення” і доступ до музики або відео в будь-який час. А в разі “муз-тв” – перемикання на яскраві емоції і повне занурення в атмосферу свята. Саме це і очікує від» муз-тв ” цільова аудиторія (за результатами якісних і кількісних досліджень бренду).

Включивши канал на тб або зайшовши на офіційні акаунти “муз-тв” в digital, глядачі потрапляють в саме серце популярної музики, новин шоу-бізнесу, музично-розважального і новинного контенту, в перші ряди концертів і на бекстейдж, де можна отримати огляд «360» в деталях. Тут завжди цікаво, драйвово, авторитетно і актуально.

захар бабін, генеральний директор телеканалу “муз-тв” : “цього року каналу виповнюється 25 років — це ціле покоління і досить серйозна цифра за мірками сучасного медійного простору. За цей час в музичній індустрії багато що змінилося. Від касет і плівки ми прийшли в нову цифрову еру. Але незмінним залишився інтерес аудиторії до музики, ми бачимо це по затребуваності контенту на наших платформах – і на тб, і в digital. “муз-тв” завжди був на хвилі тенденцій, робив зірок ближче до глядачів і донині чуйно реагує на смакові переваги аудиторії і зміни в шоу-бізнесі. Тому головна мета масштабного ребрендингу-актуалізувати бренд “муз-тв», зробити його свіжим, повністю відповідним часу і новим трендам”.

Зміна логотипу зумовила фундаментальні зміни в сервісній графіці ефіру і в оформленні каналу в цілому. Лого перемістилося в правий верхній кут-саме таке розташування звично для телеглядачів. А все оформлення побудувалося на русі елементів «вперед» в motion-графіку (зліва направо), яке позначило розвиток.

Колірна гамма і фактура нового логотипу адаптивна під поточні тренди, не буде константою і може змінюватися в залежності від контенту в ефірі, наприклад, під час проекту «золота лихоманка» стане фактурно золотою, під час «муз-тв чарту» — голографічної. Зараз в основі айдентики каналу градієнтна палітра, так як саме вона сьогодні на піку популярності. У наступному році можуть бути актуальні інші відтінки і вони, можливо, також будуть задіяні в логотипі. “муз – тв» – це відображення трендів, тому вибір колірної гами буде відповідати цій ідеї і кожен раз дивувати глядачів.

Крім того, створені нові концепції «одягу» ефіру, декількох флагманських ефірних продуктів, айді телеканалу, що розкривають в різних сценаріях суть оновленого бренду «муз-тв». Колекція нових айді-це сценарії включення класного настрою. Візуально вони задають драйв, налаштовують глядача на позитив і отримання задоволення від перегляду кліпів і концертних шоу, новин шоу бізнесу та інтерв’ю.

Оновлення торкнулися і головних чартів телеканалу – їх стиль став більш продуманим, щоб при перемиканні на «муз-тв» глядачі відразу могли зрозуміти настрій програми.

В оформленні «російського чарту» асоціативно простежується тема «а-ля рус» — головною героїнею графічного пакету стала стара добра дзига, точніше ціле багатобарвне «сімейство», що уособлює хіти чарту.

Графічна концепція головного чарту телеканалу «муз-тв» чарт — це нескінченна гонка за перше місце яскравих і несхожих один на одного кульок в гігантському футуристичному лабіринті, алегорія на хіти і їх битву за «топ» в індустрії.

В ідею оформлення чарту «золота дюжина» закладено сюрреалістичне втілення звичної атрибутики з «90-х» і гламурних нульових: гнучкі вінілові платівки, барвиста музична касета з перемотуванням на олівці і літаючі дзеркальні диски. Виконані в естетиці голографії об’єкти “переплавляються «в справжнє золото, утворюючи новий логотип» золотої” програми.

Це дає волю фантазії і уявлення про те, як би виглядали всі атрибути з минулого сьогодні. Такий прийом канал використовує навмисно, підкреслюючи зв’язок поколінь.

Разом з глобальним ребрендингом оновили своє обличчя і ефірні партнерські чарти. Сервіс ” яндекс.музика ” повністю змінив оформлення своєї студії, зробивши акцент на музичних атрибутах, а також різних кольорових елементах, що робить картинку більш яскравою і енергійною. Чарт радіостанції “європи плюс” також оновив студію і оформлення — весь простір заповнився еквалайзерами і бітами, що створило ефект живої студії.