Як підтримувати впевненість у собі в різних ситуаціях

70

Ти відчуваєш себе вершиною світу. Твоя впевненість у собі на висоті, і ти постійно приговариваешь: «Ніщо не зможе зупинити мене!» О, це не так? Я чую тихе: «Мені б хотілося…» Я читаю твої думки?.. Ні, але мені знайоме це тривожне почуття і я щиро тобі співчуваю…

Зміст:

  • Уверенност в собі потрібна кожній
  • Набір інструментів для підтримки впевненості в собі:
  • Будь підготовленій
  • Довіряй собі
  • Люби себе
  • Дозволяй собі
  • Будь у всеозброєнні
  • Вознаграждай себе
  • Домашнє завдання
  • Посміхайся
  • Будь напоготові
  • Практикуй дихання 7 на 11
  • Уверенност в собі потрібна кожній

    Кожній з нас хотілося б мати в арсеналі чарівну паличку, щоб розправитися з певними ситуаціями, які змушують відчути непевність у собі. Ти на вечірці, наприклад, і ти відчуваєш себе товстою, соромишся і жахливо нервуєш. Що робити? Ми зазвичай намагаємося придушити це почуття або, гірше того, хапаємося за великий келих і пару-трійку канапе, щоб поглинути їх разом з неприємними емоціями.

    Правило номер один для кращого життя полягає в наступному: ми повинні для початку визнати ці стримуючі нас почуття, а потім розпрощатися з ними… Легко сказати. Але як це зробити? Легко, якщо ти знаєш як. Моя бабуся любила повторювати: «Люди приймають тебе з твоїм власним розцінками. Якщо ти цінуєш себе, інші відповість тобі тим же». А Елеонора Рузвельт говорила: «Ніхто не змусить тебе почуватися неповноцінною без твоєї згоди». Отже, правило номер два полягає в тому, що ти повинна завжди усвідомлювати свою цінність! Звертайся з собою як з найкращою людиною на світі.

    Чи ти веселишся на вечірці, пліткуєш з подругами, просиш рекомендувати тебе на роботу, чи відчуваєш свій провал в групі для тих, хто худне або хмыкаешь при думці, що з першого числа належить почати все спочатку, – ці поради допоможуть тобі.

    Пам’ятай, ми всі такі ж! Незалежно від віку та обставин ми всі маємо справу з цим тривожним почуттям дурного хвилювання і бачимо себе в поганому світлі. Насправді ж єдина погана річ – не намагатися змінити ситуацію.

    Набір інструментів для підтримки впевненості в собі:

    Будь підготовленій

    «Роби, як якщо б…» і «Вдавай, що робиш це…». Два цих приемчика варто прийняти в свій арсенал. Дій, як ніби ти на всі сто впевнена в собі, навіть якщо поки ти тільки прикидаєшся. Це дійсно працює. Потрібні почуття прийдуть незабаром після того, як ти включиш механізм дії. Практикуйся – і впевненість у собі не змусить себе довго чекати. Ти створюєш і зміцнюєш в мозку нові нейронні зв’язки, і незабаром відчуття впевненості в собі стане таким же природним, як моргання очима.

    Довіряй собі

    Кожна людина є своїм власним експертом! Роби так, як вважаєш правильним, і винагорода обов’язково буде. Перестань хвилюватися про те, що подумають інші. Ти сама прекрасно відрізниш вірне рішення від невірного!

    Читайте також:Ділова мама: як поєднати сім’ю і роботу

    Люби себе

    Створи список всіх своїх достоїнств і насолоджуйся ними. Не нехтуй цим. Якщо потрібно, звернися за допомогою до подруги. Сиди прямо, поки пишеш свій список. Дослідники з’ясували, що позиція нашого тіла впливає не тільки на те, що інші люди думають про нас, але і на наші власні відчуття.

    Професор психології Річард Петті з університету штату Огайо говорить: «Багато хто з нас думають, що коли ми сидимо випроставшись, це справляє на інших людей гарне враження про нас. Але виявляється, що наша поза впливає і на те, що ми думаємо про себе. Попрацюйте над своєю поставою, і ви самі в цьому переконаєтеся».

    Дозволяй собі

    Наша впевненість в собі розвивається, коли ми семимильними кроками рухаємося до оволодіння відчуттям власної компетентності. Наша компетентність зростає, коли ми ставимо цілі і досягаємо їх. Мотивація підживлюється за рахунок відчуття внутрішньої сили. Це конструктивний безпрограшний цикл.

    Будь у всеозброєнні

    Всі ми неймовірні майстра засуджувати самих себе, варто нам тільки зробити якусь помилку. Будь то паркування авто, втрата ключів, схуднення або брак потрібного інгредієнт у рецепті страви, найчастіше ми думаємо: «Таке могло статися тільки зі мною!» Але, звичайно ж, це не так. Природно, таке трапляється з усіма нами. Для того щоб розставити все по місцях і змінити спосіб мислення, протягом тижня спробуй зробити наступне: записуй кожне досягнення, вчинене тобою за день. Це можуть бути звичайні дії (вставати вранці, приймати душ і готуватися до виконання плану справ на день), включаючи рутинні завдання, неприємні клопоти і телефонні дзвінки, нові починання. Замість того, щоб сприймати все це як даність, ти побачиш, що ти суперзірка, і, як результат, виросте твоя впевненість у собі.

    Вознаграждай себе

    Дуже важливо час від часу поплескувати себе по плечу. Заходи по винагороді самої себе у твоєму щоденнику повинні бути хоча б три рази в тиждень.

    Спочатку буде здаватися, що робити це непросто. Однак дуже важливо ставитися до себе з любов’ю, турботою, милосердям і повагою.Дипломований психолог Менді Кемпбелл каже: «Зміцнення впевненості в собі означає, що ми беремо на себе ризик вийти із зони комфорту. Ми повинні випробувати це на собі. Маленькі зміни несуть з собою велику винагороду. Насправді, найменші зміни можуть принести диспропорційно виграшні ефекти.

    Пам’ятайте визначення божевілля від Ейнштейна: «Повторювати одне і те ж дію знову і знову і очікувати інших результатів». Іншими словами, ми повинні діяти по-іншому. Ми повинні ризикнути, навіть долаючи відчуття страху».

    Домашнє завдання

    Поради для того, щоб миттєво справити враження впевненої в собі людини, коли ти звертаєшся до когось:

    Посміхайся

    Звертайся з іншою персоною як з самою собою. Це зробить розмову легким і невимушеним.

    Будь напоготові

    Запасися кількома отрепетированными фразами і тримай їх напоготові. І завжди завершуй репліку питанням, який автоматично запрошує до теплого відгуку. Наприклад: «Привіт, я Марія, я трохи хвилююся. А ви?» (Зізнаючись, що ти схвильована, ти заробляєш собі бонус, тому що в правді так багато комфорту і безпеки).

    Практикуй дихання 7 на 11

    Вдихаючи через ніс, досчитай до семи, видихаючи через рот, досчитай до одинадцяти. Ти можеш зробити це кілька разів, поки тебе ніхто не бачить. Цей прийом діє як потужна релаксація.

    Уявляй собі, що інша персона в жаху від зустрічі з тобою. Ти будеш так стурбована за співрозмовника, що забудеш про свою власну нервозності.

    Читайте також:

    • Привчити малюка до горщика – просто!
    • Порада дня: розповідайте дитині про свої почуття
    • Страхи у дітей і боротьба з ними

    Фото: Рexels