Порада дня: як навчити дитину не кричати

143

Практично всі діти дуже дзвінкі. Звичайно, є і тіхоні, але їх небагато. А так всі діти люблять грати, стрибати, стрибати, кричати, верещати, співати… Що при цьому роблять батьки? Найчастіше намагаються вгамувати дитячу активність. Однак весь час це робити не треба, адже малюкам потрібно «випускати пару»!

View this post on Instagram

A post shared by Катерина🎀 Кремлякова (@katekrem_) on Jan 9, 2017 о 9:13am PST

Читайте також:Порада дня: дозволяйте дітям вихлюпувати фізичну енергію

Тому, якщо дитина расшалился, наприклад, будинки і відтворений ним шум приносить дискомфорт, не кажіть «Припини кричати!» або «Будь спокійніше!». Правильніше в цьому випадку сказати так: «Я люблю, коли ти граєш. Але от саме так краще робити на вулиці». І запропонуйте відправитися на прогулянку.

© Instagram @marishka_and_twins

А ще покажіть дитині можливості його голосу. Адже маленькі діти не відчувають різницю між тихим, нормальним і гучним тоном. Нехай малюк повторює одну й ту ж фразу пошепки, потім нормальним голосом, а потім дуже голосно.

Читайте також:Порада дня: якщо дитина вередує, помийте його

Розкажіть дитині, що в звичайних умовах правильніше розмовляти нормальним голосом. Гучний підходить для виступу, коли потрібно красиво і виразно прочитати вірш ранку або покликати на допомогу. А шепіт — для тих випадків, якщо потрібно не будити і не турбувати.

© Instagram @tkachirina17

А ваш малюк гучний або, навпаки, тихоня?

Фото на анонс: Instagram @vicky_geeky