Дитяче харчування Semper: історія марки, види продуктів і відгуки

141

Марка дитячого харчування Semper з’явилася на ринку більше сімдесяти років тому. У лінійці бренду — каші, соки і чай, печиво, пюре та інші смачні і корисні продукти для першого прикорму та внесення різноманітності в меню малюка.

Зміст:

  • Історія марки Semper
  • Де виробляють харчування Semper
  • Чим дитяче харчування Semper відрізняється від продукції конкурентів?
  • Дитяче харчування Semper: лінійка продукції
  • Пюре
  • Вэллинги
  • Каші
  • Чаї та соки
  • Печиво
  • Плюси і мінуси продукції Semper — відгуки покупців
  • Активності бренду Semper
  • Коли починати прикорм?
  • Відмінності введення прикорму для дітей на ГВ і ІВ
  • Готувати для дітей самим чи купувати харчування в банках?
  • Як вибрати дитяче харчування?
  • Розповідаємо про те, де виробляють дитяче харчування Semper і на які продукти компанії варто звернути увагу.

    Історія марки Semper

    В Росію бренд шведської компанії Hero прийшов всього 10 років тому, але самої компанії вже близько 80 років.

    Цей час було витрачено на численні дослідження, вивчення властивостей і якостей нового продукту. Познайомитися з науковою базою компанії можна прямо на сайті в розділі Наука Semper.

    І знову дванадцять років випуску сухий дитячої суміші і перші кроки на ринку баночного дитячого харчування. У 1960 році з’явилися перші дитячі пюре. Через три роки компанія вирішила змінити назву на вже знайоме нам Semper. І в такому вигляді російські мами побачили перші баночки в своєму магазині з 1997 року.

    Зараз бренд представлений на ринку адаптованими сумішами, фруктовими та овочевими пюре, веллингами, кашами, чаями і соками і навіть печивом. Можна сказати, що сам бренд для багатьох став синонімом безпеки, відкритості і чесності по відношенню до покупців.

    Продукція виробляється на декількох підприємствах в самій Швеції, використовується тільки місцеве молоко і м’ясо. Всі інгредієнти проходять надійний контроль, на виробництві застосовується високотехнологічне обладнання. Вся продукція відноситься до категорії «преміум» і має високу репутацію навіть в медичних колах.

    До речі, цікавий факт. Слово «semper» в перекладі означає «завжди». Ось так — «завжди» — день за днем шведська компанія дає людям корисне, здорове і екологічно чисте харчування.

    Де виробляють харчування Semper

    Каші і веллинги Semper створюються в Швеції на власному заводі компанії. В них додають тільки рідке молоко шведських корів і скандинавські злаки, відібрані за спеціальною технологією.

    Молочні суміші Semper виробляють у Данії — так повідомляють самі виробники у відповідях на запитання на офіційному сайті компанії.

    Чим дитяче харчування Semper відрізняється від продукції конкурентів?

    • Semper гарантує високу якість і користь всіх складових своєї продукції
    • Бренд представлений широким асортиментом для різних віків
    • Продукт визнаний екологічно чистим
    • Власне виробництво в Європі
    • Без ГМО, консервантів, ароматизаторів та барвників

    А ще фруктові та овочеві пюре не містять цукру, глюкози або фруктози. На це умова компанія пішла на прохання російських мам. Цукор є тільки у складі чорничного пюре.

    Дитяче харчування Semper: лінійка продукції

    Дитяче харчування Semper представлена на ринку наступними продуктами:

    Пюре

    Пюре Semper з овочів і фруктів — це, по суті, готові до вживання, подрібнені, термооброблені фрукти і овочі. Для першого прикорму є монокомпонентні пюре —тільки з одного фрукта або овоча. Пізніше можна запропонувати асорті.Компанія Semper випускає фруктові, овочеві, фруктові з кашею, м’ясні фрикадельки, мясоовощные і рыбоовощные дитячі пюре.

    Консистенція у різних пюре різна і залежить від віку малюка. Маленьким підійде однорідне (гомогенізоване), дітям старшого віку – те, що шматочками.Рибні пюре виробляються виключно з риби благородних сортів.

    Вэллинги

    Вэллинги — вид продукції, який поки не так вже популярний в Росії, але давно знайомий жителям Данії та Швеції – вэллинги Semper. Ідея цього поживного молочно-зернового напою не нова для Скандинавії: його далекі «предки» були відомі ще в часи вікінгів (VIII–XI ст.).

    Пити вэллинг можна з поїльника або пляшечки вже з 8 місяців.Смаки на вибір: вівсяний з бананом і чорносливом (з 8 місяців) і мультизлак (за 11 місяців).

    Каші

    Каші – відомий джерело вітамінів групи В і важливий постачальник енергії для малюка. З 4 місяців варто запропонувати малюкові монокомпонентні, гіпоалергенні безмолочні (гречана і рисова) каші.

    Пізніше, з 5-6 місяців, варто запропонувати дитині каші з молоком. У лінійці Semper є наступні види таких каш: вівсяна, вівсяна з бананом, манна з яблуком, грушею і бананом, рисова з бананом, кукурудзяна з чорницею.З 10 місяців маленького гурмана можна побалувати молочної мультизлакової кашею з малиною, бананом і йогуртом, а з 12 — мультизлакової кашею Semper з шматочками полуниці, яблуком і бананом/

    Чаї та соки

    Соки Semper рекомендують давати дітям з 4 місяців. Їх у бренда всього два: яблучний та грушевий соки. Чай з яблуком Semper можна запропонувати з 4 місяців, а от інші чаї — зі смаками лимонної м’яти і груші, шипшини і чорниці — слід давати дитині не раніше, ніж йому виповниться 5 місяців.

    Чаї Semper покликані не тільки урізноманітнити раціон малюка новими смаками, але і допомогти йому заспокоїтися і заснути, а також поповнити організм необхідними вітамінами. Всі чаї —розчинні.

    Печиво

    «На перший зубок» у Semper є хрустке печиво: ванільне і бананове. Печива не містять цукру, але в їх складі є натуральний виноградний сік, а також додаткові мінерали і вітаміни. Форма печива — округла, дитині зручно тримати в руці, а на лицьовій стороні промальовані контури забавних тварин.Це ласощі можна давати дитині до 6 місяців.

    Плюси і мінуси продукції Semper — відгуки покупців

    Оскільки харчування Semper належить до сегменту «преміум», то і ціна на нього не може бути низькою. У середньому баночка Пюре Semper «Яловичина» для дітей з 6 місяців, 90 грам, коштує близько 120 рублів і цілком доступна середньому споживачу. Враховуючи, що цю баночку можна буде розділити на два прийоми, ціна порції складе близько 60 рублів.

    Подивимося, що кажуть батьки в Інтернеті про харчування Semper.

    «Семпер» суміші хороші, стілець у нас нормалізувався, тільки от відчуття, що не наїдається…»

    «Довго шукали суміш, яка б підійшла. Ввела 2-3 годування на день суміш «Семпер Біфідус», ситуація з запорами набагато покращилася…Ось задумалася: може, повністю перевести дитину на цю суміш».

    «Начиталися про Семпер Нутрадефенс, вирішили спробувати. Стілець відмінний — гірчичний, … шорсткість на ніжці пройшла за кілька днів. Але: після кожного годування срыгиваем — не фонтаном звичайно, але неприємною кислою відрижкою, а раніше у нас малюк зригував дуже рідко … Від Semper може відригнути і через годину-дві… На живіт взагалі не вдається з ним викладати…»

    «Справа в тому, що мій малюк взагалі не їсть ніякі пюрехи. Одну-дві ложечки дам, далі затискає десни, і все. Ну не буду ж я його ґвалтувати. Вся надія була на м’ясні пюрехи. Сьогодні спробувала дати йому пюре Semper «Індичка з картоплею». Смачне, сама спробувала. тільки густіше, ніж, наприклад, «Козуб». І його знудило трошки… я, звичайно, паніку не наводила. так скажіть: воно повинно бути таке густе? або з ним щось не так?

    «Всім привіт! Почала вводити прикорм пюре Semper «Абрикос», реакції немає… Про пюре тільки хороші відгуки чула».

    «У мене знайома вэллингом Semper дитини відгодовувала. Спав вночі так само погано, як і до цього, але додавав добре)».

    Активності бренду Semper

    З активностями Semper можна познайомитися не тільки на офіційному сайті компанії, але і в групах бренду в соціальних мережах. Semper регулярно проводить різні конкурси для мам і малюків, надає знижки на покупку власної продукції або дарує подарунки покупцям.

    Наприклад, тільки нещодавно завершився черговий конкурс Semper: переможцям дісталися ергономічні рюкзаки-переноски Stokke MyCarrier та набори смачних фруктових пюре Semper в м’якій упаковці.

    Регулярні знижки і невеликі бонуси за купівлю можна знайти на просторах інтернету і в різних магазинах.

    Коли починати прикорм?

    Перш за все, потрібно орієнтуватися на потреби свого малюка. Якщо карапуз вже цікавиться «дорослої» їжею і не проти спробувати щось нове, то варто задуматися про введення прикорму.

    Також прикорм може бути призначений раніше, якщо дитина не добирає у вазі, має низький гемоглобін, або у нього проблеми зі стільцем. Природно, якщо ви замислюєтеся про те, щоб ввести прикорм, для початку потрібно порадитися з лікарем.

    Відмінності введення прикорму для дітей на ГВ і ІВ

    Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) дає певні рекомендації по введенню прикорму для дітей на ГВ (грудне вигодовування) і ІВ (штучному вигодовуванні).

    Для дітей, які перебувають на грудному вигодовуванні, прикорм рекомендують вводити з 6 місяців, для малюків на штучному вигодовуванні – раніше, з 4.

    Худеньких малюків раніше інших знайомлять з кашами, які краще відварювати на воді або адаптованої суміші, деякі додають і грудне молоко. Якщо є проблеми зі стільцем, вводять овочі, чорнослив і курагу.

    Якщо малюк не приймає якесь харчування, ні в якому разі не можна жорстко наполягати на цьому. По всій видимості, травлення малюка ще не готове. Повторіть спробу через тиждень — ситуація може сильно змінитися.

    Новий продукт дають пробувати малюкові не менше 10 разів і повторюють процедуру протягом 2-3 днів. Можна самим спробувати пюре малюка: якщо він побачить, що хтось з членів сім’ї із задоволенням їсть пюре або кашу, то буде просто повторювати за дорослим.

    Готувати для дітей самим чи купувати харчування в банках?

    Для вибору готових продуктів фабричного виробництва є декілька причин:

    • Якщо час введення першого прикорму припадає на зимовий період, на ринках і в магазинах немає свіжих «місцевих» овочів і фруктів, а довіряти привізної продукції можуть не всі, та й вітамінів і мінералів в ній значно менше, ніж у сезонних продуктах.
    • мама хоче дати малюкові спробувати той чи інший овоч або фрукт і подивитися «як піде», щоб їжа не «пропала», якщо не сподобається дитині
    • рецептура готового пюре довго доводилася до досконалості, відповідно, більше шансів, що воно сподобається малюку
    • можна взяти будь-яку їжу з собою, не шукаючи для цього спеціальну тару.
    • це відмінна економія часу.

    Як вибрати дитяче харчування?

    • Вибираючи банкові пюре фабричного виробництва для прикорму, краще віддавати перевагу продукції перевіреного виробника.
    • Уважно читайте інформацію на етикетці товару. Познайомитися з інформацією про виробництві можна на сайті компанії і з довірених джерел. Не зашкодить і порадитися з подругами, проте пам’ятайте, що індивідуальну реакцію і власні смаки дитини ніхто не відміняв!
    • Купуйте продукт тільки в перевірених магазинах, де точно немає підробок, а товар зберігають в правильних умовах.
    • Пам’ятайте: чим коротше термін придатності, тим якісніший продукт, тим менше в ньому консервантів.

    З яким би вибором не довелося зіткнутися мамі заради благополуччя малюка, єдине вірне тут рішення – щоб всі були здорові і щасливі!