Активні вихідні: як зірки відпочивають з дітьми

288

Вихідні дні – прекрасна можливість провести більше часу з улюбленими батьками, ніж діти і користуються. Саме вони диктують свої побажання, як провести дозвілля, а батькам нічого не залишається робити, як погоджуватися на різні авантюри.

Ми вирішили дізнатися, як знаменитості проводять вихідні зі своїми дітьми: разом чи окремо – це завжди весело!

Брітні Спірс – мама двох хлопчаків, тому і розваги їй дісталися відповідні. Співачка з синами влаштувала екстремальні гонки.

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on Jul 21, 2018 at 10:08am PDT

Модель Алессандра Амбросіо вибрала дозвілля менш ризикований: з донькою Анею покаталася на роликах.

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on Jul 21, 2018 at 5:38pm PDT

«Диво-жінка» Галь Гадот провела активний вихідний в аквапарку.

A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on Jul 4, 2018 at 12:01pm PDT

Читайте також:Клінт Іствуд готується стати дідусем

Син знаменитого режисера Клінта Іствуда, Скотт, – фанат серфінгу. Весь вільний час він підкорює хвилі. Дивіться, як красиво!

A post shared by Scott Eastwood (@scotteastwood) on Jun 6, 2018 at 1:35pm PDT

Читайте також:Безстрашні у відпустці: Тетяна Навка з донькою підкорили парашут

Тетяна Навка з донькою Надею люблять пострибати на батуті.

A post shared by Tatiana Navka (@tatiana_navka) on May 26, 2018 at 9:26до PDT

Том Бреді, чоловік моделі Жизель Бюндхен, змусив двох синів бігати по полю.

A post shared by Tom Brady (@tombrady) on Jun 22, 2018 at 6:26pm PDT

Діти актриси Дженніфер Гарнер влаштували для мами випробування. Дивіться, як це було:

A post shared by Jennifer Garner (@jennifer.garner) on Jul 5, 2018 at 10:30am PDT

Читайте також:Це вам не ігри престолів: дочка Джейсона Момоа підкорює гори!

Зірка серіалу «Гра престолів» і «Аквамен» Джейсон Мамоа з сином любить постріляти з лука.

A post shared by Jason Momoa (@prideofgypsies) on Dec 31, 2016 о 2:03pm PST

Читайте також:Супергерой з «Месники» Джеремі Реннер – суперпапа!

Донька Джеремі Реннера, Ава, з друзями теж влаштувала гонки на карті, тільки машинка дісталася не всім і довелося побігати.

A post shared by Jeremy Renner (@renner4real) on Jun 30, 2018 at 2:09am PDT

Марина Александрова провела день народження сина не менш активно – покаталася з ним на каруселі.

©Instagram @mar_alexandrova

Син Эдгарда Запахущого, Даніель, поки тільки спостерігає, як мама катається на вейксерфе.

©Instagram @danielzapashny

Анна Хилькевич з донькою в минулі вихідні відвідала парк атракціонів.

A post shared by Анна Хилькевич (@annakhilkevich) on Jul 13, 2018 at 11:38pm PDT

Олексій Чадов з сином на пляжі підкорює хвилі, але поки біля берега.

©Instagram @alexeychadov

Марк Уолберг вирішив поєднати приємне з корисним: провів вихідний за тренуванням для нової ролі, а допомагали йому в цьому діти.

A post shared by Mark Wahlberg (@markwahlberg) on Jul 21, 2018 at 11:51am PDT

Дочки Ксенії Бородіної теж «відривалися» на каруселях.

A post shared by Ксенія Бородіна (@borodylia) on Jul 22, 2018 at 9:32am PDT

Актриса Сара Мішель Геллар провела не зовсім активно час, але екстремально. Не кожен наважився б так годувати жирафа!

©Instagram @sarahmgellar

Дочка Юлії Проскуряковою та Ігоря Ніколаєва всі свої каниклы в Юрмалі активно відпочиває. Але тут вирішила трохи розслабитися і погойдатися в гамаку. І ми її розуміємо!

A post shared by Igor Nikolaev (@igor_nikolaev_music) on Jul 23, 2018 at 2:33am PDT

Кейт Хадсон теж прелпочла «ледачий» відпочинок. Але їй можна, вона вагітна і проявляти активність їй зараз краще поменше.

©Instagram @katehudson

Читайте також:Відео: коли син отримав подарунок мрії

А ось старший син актриси все ж таки влаштував гонки в басейні на надувному скутері.

©Instagram @mr.ryderrobinson

І переможець нашої збірки – Девід Бекхем. Вікторія зняла кілька відео, на якому видно, як її чоловік намагається завести мотоцикл, щоб пограти у свій вихідний день. Проте щось пішло не так… Дивіться самі:

A post shared by beckhamonly (@beckhamonly) on Jul 22, 2018 at 5:46pm PDT

Розкажіть, ви любите активні вихідні або ліниві?

Читати також:

  • Всі разом: сімейний відпочинок Бекхемів в Хорватії
  • Сергій Безруков показав, як проводить вихідні з родиною
  • Зірки подіуму: Ліза і Гаррі Галкины влаштували показ мод
  • Дуріти – можна: Мерайя Кері з донькою
  • Донька Вілла Сміта освоїла бойове мистецтво

фото на анонс © Instagram