Як вибрати підгузники для новонароджених – відгуки з фото

125

Підгузники для новонароджених здобули популярність серед батьків давно, хоча ще кілька років тому знайти в супермаркеті цей вид товарів для малюків було непросто. Сьогодні безліч великих марок випускає подібні лінійки, і знайти підгузники для новонароджених можна і в аптеках, і в супермаркетах. Як вибрати підгузники для новонароджених і які особливості цих предметів догляду для мініатюрних дітей розповідаємо нижче.

Зміст:

  • Підгузники для новонароджених від провідних брендів
  • Чому новонародженим потрібні спеціальні підгузники?
  • Як вибрати перші підгузники
  • Відгуки про підгузки для немовлят
  • У багатьох виробників є спеціальні лінії підгузків для немовлят: від найвідоміших на ринку Pampers, Huggies, Libero до «японців» — таких, як Moony, Merrіes і Goon.

    Ось ще кілька марок, які випускають підгузники для тільки що з’явилися на світ малюків: Helen Harper, Fixies, Genki, MamyPoko, Mepsi, «Сонце і Місяць», Milly Tilly. Всі бренди перелічити неможливо – їх дуже багато, і регулярно з’являються нові, але «фішки» декількох найбільш часто зустрічаються ми розглянемо.

    Підгузники для новонароджених від провідних брендів

    Окремі продукти для самих маленьких споживачів є практично в кожній компанії, що займається виробництвом підгузників. Багато організації співпрацюють з пологовими будинками, і частина перерахованих продуктів можна спробувати вже там.

    • Підгузники Pampers: у цього виробника представлене дві лінії, Pampers New Baby-Dry і Pampers Premium Care. В обох лініях для новонароджених пропонується два розміру – 2-5 кг і 3-6 кг. Різниця між продуктами – не тільки в ціні. Premium Care виправдовують високу вартість додатковими опціями – вони м’якше, практично без запаху, а також всередині цих підгузників є спеціальна сіточка, яка вбирає не тільки сечу, але і велику частину стільця малюка.
    • Підгузники Huggies: лінія підгузників Elite Soft для новонароджених. Розміру два – 2-5 кг і 3-6 кг. Ці підгузники також можуть вбирати рідкий стілець з допомогою спеціальних подушечок всередині – Huggies навіть запатентували розроблену фахівцями компанії технологію.
    • Підгузники Libero: лінія Newborn. На відміну від попередніх двох виробників, тут три варіанти розміру: до 2,5 кг, 2-5 кг і 3-6 кг. Для вбирання в підгузку є спеціальні канали, а в цілому Libero пишаються тим, що в їх підгузках для самих маленьких немає нічого зайвого, ніяких лосьйонів або просочень.
    • Підгузники Helen Harper Baby: лінія New Born. Цей бельгійський бренд, який виробляє підгузники, менш відомий, але приваблює багатьох батьків з-за співвідношення ціни і якості. Для новонароджених у Helen Harper передбачений розмір 2-5 кг, 3-6 кг теж є, але він уже належить до такої категорії.
    • Підгузники Goon: лінія Newborn. Улюблені багатьма «японці» пропонують для новонароджених розмір до 5 кг, а в якості конкурентних переваг називають дезодоруючий ефект підгузників і їх просочення вітаміном E.
    • Підгузки Merries: лінія Newborn. Розмір – до 5 кг. Виробники обіцяють, що підгузник зможе увібрати безліч рідини – у 200-300 разів більше, ніж важить сам.
    • Підгузники Moony: лінія Newborn. Як і у інших «японців», новонародженими вважаються діти вагою до 5 кг Moony – одні з найбільш м’яких підгузників.

    Чому новонародженим потрібні спеціальні підгузники?

    У порівнянні з трохи старшими дітьми новонароджені зовсім безпорадні. Вони не можуть тримати голову, їх пупок ще не загоївся, шкіра дуже ніжна (в два рази тонше, ніж у дорослої людини!). Батьки малюка ще не знають, на що він буде реагувати, що може викликати алергію, так і в цілому навіть досвідчені мами і тата, у яких за плечима досвід вирощування не одного малюка, у проміжку між дітьми встигають забути, яким маленьким і беззахисним з’являється на світ нова людина.

    Середня вага новонародженої дитини – від 2,5 до 4,5 кг. Підгузники для них потрібні зовсім крихітні, але при цьому добре вбирають. У добу батькам доводиться переодягати дитину по 7-8 разів, і в проміжках між цими разами шкіра малюка повинна бути сухою, інакше може початися роздратування. Старші діти можуть сигналізувати про свою незручність або просто не помітити його, а ось новонародженим з цим складніше. Крім усього іншого, перші підгузники повинні бути максимально гіпоалергенними, щоб не додавати стресу організму малюка, вперше зіткнувся з зовнішнім світом і додатковими подразниками.

    Ще одна крихітна, але дуже важлива деталь – на більшості підгузків для немовлят є виріз для незажившего пупка. Як мінімум перші кілька днів після народження він проведе з прищіпкою на залишку пуповини, а потім ще деякий час пупок буде гоїтися. Краще, якщо в цей час про нього не буде тертися матеріал підгузка, і багато виробників це передбачили.

    У перші тижні малюк ще тільки адаптується до світу. Його шлунок зовсім крихітний, і їжу він переробляє стрімко, щоб звільнити місце для наступної порції – а в процесі цієї переробки, зрозуміло, витрачаються підгузники, причому у величезних кількостях. Відповідно, чим простіше для батьків буде процес зміни підгузника, чим зручніше буде новонародженому, адже тим більше часу тато і мама витратять не на боротьбу з незручностями, а на звикання до нового статусу. Прості і зручні липучки, гумки на ніжках, щоб підгузник не протікав, і не доводилося зайвий раз турбувати малюка зміною одягу, тягнуться боковинки, які не з’їжджають, навіть коли дитина махає ногами – все це дуже важливо на перших порах.

    Як вибрати перші підгузники

    Найголовніше правило – не варто купувати відразу велику пачку підгузників. Всі діти різні, і великий шанс, що конкретній дитині може не підійти конкретна марка, навіть якщо саме ці самі м’які підгузки в світі, і виробник стверджує, що в їх складі абсолютно нічому викликати алергію.

    Краще всього спробувати кілька різних брендів і зупинитися на відповідному за всіма параметрами.

    На що варто звернути увагу при виборі підгузників для новонароджених:

    • Наявність вирізу для пупкової ранки
    • Швидкість і якість вбирання – шкіра малюка під підгузником не повинна бути вологою
    • Підгузник повинен щільно прилягати до спинки, животику і ніжок малюка, але не надто їх перетягувати. Занадто вільний підгузник може протекти, занадто тісний доставить дитині дискомфорт.
    • Запах – сильно пахнуть підгузники з великою ймовірністю чимось просочені, і не факт, що це буде корисно для малюка.
    • Індикатор наповненості – це просто зручно, особливо коли дитина півгодини як спить, і будити його заради перевірки підгузника зовсім не хочеться.
    • Розмір. При прикордонному розмірі (наприклад, дитина вагою 3,2 кг може носити розміри 2-5 кг і 3-6 кг) варто орієнтуватися на саму дитину. Якщо його зростання вище середнього, і, відповідно, він не дуже пухкий – краще узяти підгузники поменше, а на пухкого малюка – побільше.

    Відгуки про підгузки для немовлят

    Ми наводимо кілька відгуків реальних батьків, які висловилися про переваги чи недоліки різних брендів на нашому сайті (орфографія і пунктуація авторів збережені). Наприклад, користувач Кнопка вибрала для своєї дитини Merrіes: «Нічим під подгуз не мазали, ніякого роздратування і суха попа».

    Ксенія з Балашихи також обрала цей бренд:

    «меррис зручніше застібаються — краще виходить натягнути липучки, і поверхню у липучок більш липка і тильна сторона така, що без проблем можна внапуск ліпити (син у мене не пухляк). ще нам давали в пологовому будинку пробники памперс преміум кеа так від них несло страшну хімією за кілометр. з плюсів — у них є резиночки, але в цілому вони пожесче японців (нам ще й меррисы пробники давали)».

    Користувач Ніна поділилася:

    «Все індивідуально, потрібно пробувати. Але лідирують памперс преміум хаггіс і японці, муні наприклад. Але поки на своєму малюку не спробуєш, не зрозумієш».

    Користувач Людмила воліла Pampers:

    «Нам тільки памперси підходять, скільки не пробували, то натирають, то протікають, то роздратування… а з ними навіть присипкою і кремами не користувалися. Але це все дуже індивідуально! Тільки методом проб і помилок!».

    Користувач Ольга Луніна написала:

    «Муні (японські)!!! Мені подобається, що у них під пупок виріз є, не потрібно підігнути самої. І зі старшим їх брали».

    Користувач Олена вибрала Huggies:

    «чоловік приніс Хаггіс Еліт Софт 1 дуже сподобалися без запаху і з індикатором, муні до 5 кг. теж хороші, але такі розміри вже не подобаються».

    Багато мам і тата пишуть, що в справі вибору підгузників важливий індивідуальний підхід, і ми з ними погодимося. В одного малюка може бути алергія на Moony, у другого – непереносимість Huggies, одній мамі здасться, що Pampers дуже пахнуть, другий – що Libero жорсткуваті.

    Кожен вирішує для себе, як вибрати підгузники для новонароджених, що буде зручно саме цій дитині і цим батькам, і найголовніше – це комфорт малюка, а не те, якою логотип буде намальований на пачці.