Дитяче харчування «Тема»: історія бренду з фото і відгуками

160

Практично всі батьки бачили на полицях магазинів баночки дитячого харчування із зображенням обличчя дитини на тлі голови синього іграшкового ведмедика під назвою «Тема».

Зміст:

  • Про марку дитячого харчування «Тема»
  • Види дитячого харчування марки «Тема»
  • З 6 місяців
  • З 8 місяців
  • З 12 місяців
  • Що потрібно знати про дитяче харчування «Тема»: ціни, склад
  • Правила першого прикорму: поради
  • Готувати самим або купити готове пюре?
  • Продукти лінійки «Тема» різноманітні, там є і пюре, і соки, і кисломолочна продукція, а також багато іншого. Розбираємося, як виробляють продукцію «Тема» і що про неї треба знати батькам.

    Про марку дитячого харчування «Тема»

    Дитяче харчування «Тема» випускає «Група компаній Danone в Росії». Вона входить в міжнародну компанію Groupe Danone, яка виробляє: молочні продукти, дитяче харчування, воду і клінічне харчування.

    На території нашої країни вона володіє 17 підприємствами. Кількість персоналу – понад 10 тисяч осіб.

    У 1992 році компанія Danone з’явилася в Росії і відкрила свій перший магазин, а в 1995 році відкрився перший завод в Росії.

    У 1998 році, на хвилі кризи, компанія вирішує відкрити свій найпотужніший завод в світі. У 2000 році в Чеховському районі Підмосков’я починає роботу новий завод і була випущена перша партія молочної продукції — йогуртів.

    У 2010 році відбулося об’єднання з компанією «Юнімілк». Розпочала свою діяльність у 2002 році компанія швидко займає лідируючі позиції на ринку, завдяки гарній організації виробництва, якісним товарам і успішної і грамотної реклами брендів.

    У Росії компанія виробляє велику кількість різних продуктів, зокрема продукцію під такими брендами як «Простоквашино», «Активія», «Растішка», «Даніссімо», «Біобаланс», «Актуаль», «Смішарики», «Тема» та інші.

    Таким чином, «Група компаній Danone в Росії» є визнаним світовим лідером у виробництві молочної продукції та дитячого харчування, має новітнє обладнання, що гарантує якісне та безпечне харчування для вашого малюка.

    Види дитячого харчування марки «Тема»

    Дитяче харчування марки «Тема» ділиться, як і всі подібні продукти, за віковими категоріями.

    Почнемо огляд продуктів для найменших.

    З 6 місяців

    • Сік «Тема». Не містить консервантів, а виготовлений з концентрованих соків і пюре. Буває наступних видів: яблуко, яблуко-банан з м’якоттю, яблуко-абрикос з м’якоттю, яблуко-груша з м’якоттю, яблуко з м’якоттю.
    • Биотворог «Тема». Містить незбиране молоко, знежирене молоко, закваску молочнокислих культур, пробиотическую культуру (LGG). Буває з такими смаками: класичний, яблуко-персик-банан, полуниця-банан, яблуко, груша, банан, чорниця, яблуко і моркву.
    • М’ясорослинні пюре «Тема» – корисний і смачний поживний обід в одній баночці. Дітям пропонують поласувати пюре «Тема» з такими смаками: курча з кабачками, морквою і рисом, курча з гречкою, яловичина з брокколі, морквою і рисом, яловичина з кабачками і рисом, яловичина з рисом, яловичина з гречкою.

    З 8 місяців

    • М’ясні пюре «Тема». Це повноцінний джерело тваринного білка, профілактика залізодефіцитної анемії. Але не тільки в користі справа: смак теж важливий. Серед м’ясних пюре «Тема» можна зустріти наступні варіанти: яловичина з язиком, яловичина з печінкою, кролик, курча з яловичиною, телятина, індичка, яловичина, яловичина з серцем.
    • Біолакт «Тема». Цей кисломолочний продукт містить незбиране молоко, цукор-пісок, знежирене молоко, закваску з термофільних молочнокислих стрептококів (Streptococcus thermophilus) і ацидофільних молочнокислих паличок (Lactobacillus acidophilus).
    • Біойогурт «Тема». Він містить тільки незбиране молоко, кисломолочні культури і вітамінний премікс (А, D3, Е, В6), а також натуральні фруктові соки і пюре.
    • Біойогурт «Тема» буває з такими смаками: чорниця-яблуко, банан-полуниця, зелене яблуко, малина-шипшина, чорнослив, яблуко-груша

    З 12 місяців

    • «Дитяче молоко Тема» підходить для приготування дитячих страв або для вживання в чистому вигляді. У дитяче молоко «Тема збагачене» додатково додані мінерали (залізо, цинк), вітаміни (А, Е, В1, В6, фолієва кислота, РР, С), калій йодистий. Молоко виробляється в обсягах 200 і 500 мл.

    Що потрібно знати про дитяче харчування «Тема»: ціни, склад

    Дитяче харчування «Тема» не містить штучних барвників та ароматизаторів при виготовленні молочної продукції використовується якісне молоко від вітчизняних виробників. Завдяки наявності пробіотичних культур в молочних продуктах «Тема», стверджують у компанії, харчування є профілактикою дисбактеріозу кишечника у дітей і благотворно впливає на флору кишечника.

    Ціна м’ясного пюре «Тема» складає в середньому 40 рублів, молоко — 50 рублів за 500 мл, біолакт — 28рублей, соки — близько 20рублей, биотворог — близько 35рублей, біойогурт — 39рублей (ціни взяті з інтернет-магазинів дитячих товарів на серпень 2017 року)

    Цінова політика компанії вельми демократична, при тому, що продукція не поступається своїм конкурентам по якості.

    Продукти торгової марки «Тема» мають безліч позитивних відгуків від покупців. Мабуть, єдиний нюанс викликає невдоволення у деяких батьків: залізні баночки з м’ясним і мясорастительным пюре. Пюре в скляній тарі легко можна розігріти в мікрохвильовій печі, а пюре «Тема» доводиться перекладати в іншу ємність.

    Правила першого прикорму: поради

    Для дитини віком до 6 місяців кращим харчуванням є грудне молоко. Природа подбала про те, щоб дитина отримувала все необхідне для росту і розвитку з молока мами. Тому раніше 6 місяців не потрібно давати дитині нічого крім грудей (звичайно, при цьому ми не говоримо про необхідність раннього введення прикорму за медичними показаннями). Коли дитина досягає віку 6 місяців одного тільки грудного молока йому стає недостатньо, у дитини з’являються перші зубки, він починає виявляти цікавість до дорослої їжі. Порадившись з педіатром, можна почати вводити прикорм.

    Як правило, починають прикорм з овочевого пюре (при нормальному вазі ) або каша (при нестачі ваги). Починати з фруктового пюре не радять з-за того, що, спробувавши солодке пюре, дитина може відмовитися від прісного овочевого, але все індивідуально. Починають прикорм з чайної ложки, бажано в першій половині дня (щоб простежити, чи не з’явилася алергія). Кожен день збільшуйте кількість пюре, поступово доводячи обсяг з’їденого до вікової норми.

    Не використовуйте кілька видів пюре одночасно, інакше у разі виникнення алергії, буде важче зрозуміти, на який саме продукт зреагував організм дитини.

    Для дітей, які перебувають на штучному вигодовуванні, рекомендації щодо введення першого прикорму трохи інші. Тим, хто харчується сумішшю, рекомендується починати прикорм з 4-4,5 місяців. До цього віку діти на ІВ потребують додаткових вітамінах і мікроелементах, відсутність прикорму для них може стати причиною розвитку анемії і інших патології.

    Готувати самим або купити готове пюре?

    Задавши це питання своїм мама або бабусям, ви отримаєте категоричну відповідь: «Звичайно, самої!»

    Чому вони так говорять і чому так різко налаштовані проти банок? У часи нашого дитинства і дитинства наших мам були великі труднощі з придбанням якісного дитячого харчування, що-то кому-то діставалося по знайомству, ну а більшість мам готували їжу самі. Варили годинами овочі, перетирали через сито, або варили м’ясо і кілька разів прокручували через м’ясорубку. Може бути, це і непогано, але на сьогоднішній день мало у кого є можливість вживати продукти зі свого городу, а купувати з рук що-небудь просто небезпечно. Купувати овочі в магазині безпечніше, але і корисного в них мало, так як часто кількість нітратів у них вище норми, що може призвести до розладу травлення і отруєння у чутливих людей.

    Вихід з положення – купити готове дитяче пюре. Воно проводиться на сучасних підприємствах, проходить ретельний контроль якості, збагачене вітамінами і безпечно. При виборі дитячого пюре слід вивчити інформацію про його виробника (віддавайте перевагу відомим компаніям), перевірте герметичність упаковки та терміни придатності. При виборі молочної продукції звертайте увагу на те, як її зберігають у торговому залі. В ідеалі такі продукти зберігаються в холодильнику, при температурному режимі +2-+4 С.