Дитяче харчування «ФрутоНяня»

293

Дитяче харчування «ФрутоНяня», давно зарекомендувало себе на російському ринку. Лінійка продуктів знайома кожному з батьків. Різноманітність продукції марки дозволяє знайти індивідуальний підхід до будь-якого, навіть самому вередливому, дитині.

Зміст:

  • Історія «Фрутоняни»
  • Ніж «ФрутоНяня» відрізняється від конкурентів?
  • Асортимент бренду
  • Відгуки про дитяче харчування «ФрутоНяня»
  • Перший прикорм: основні правила
  • Чому мами воліють продукти прикорму фабричного виробництва?
  • Висновок
  • «ФрутоНяня» також випускає продукцію для вагітних і годуючих жінок, що з 2014 року поставляється на молочні кухні Москви. Про меню «Фрутоняни» і про те, як вибрати відповідні позиції для вашого малюка, розповідаємо нижче.

    Історія «Фрутоняни»

    У 1988 році трьома державами – Швецією, СРСР і Бразилією — був підписаний договір про спільне будівництво заводу, що спеціалізується на плодоовочевої продукції. У 1990 році міжнародне підприємство «Прогрес», побудоване в Липецьку, розпочало свою роботу. Спільний досвід країн з будівництва заводу і виробництва продукції дозволив компанії швидко вийти на ринок і завоювати любов покупців. Першим продуктом, створеної заводом, був концентрований яблучний сік. Унікальним було те, що вперше на ринок Росії була випущена продукція в упаковці Tetra Pak. У тому ж році концентровані соки почали експортувати в західні країни.

    У 2000 році розпочато виробництво бренду «ФрутоНяня», який спеціалізувався на дитячих нектари, соки і фруктові пюре. З 2004 року завод почав випуск соків для вагітних і годуючих жінок. Ще через 3 роки асортимент продукції значно розширився: почалося виробництво соків прямого віджиму, овочевих і м’ясних пюре, молочних і безмолочних каш, дитячої води. Навесні 2010 року, після проведення клінічних досліджень, дитяче харчування «ФрутоНяня» було схвалено Союзом педіатрів Росії. Асортимент бренду постійно вдосконалюється і поповнюється новою, унікальною продукцією.

    Ніж «ФрутоНяня» відрізняється від конкурентів?

    Асортимент компанії розширюється дуже швидко. З 2007 року «ФрутоНяня» почала виробництво швидкорозчинних каш. На відміну від продукції конкурентів, такі каші містять не сухий фруктовий або овочевий порошок, а натуральне пюре з фруктів, ягід і овочів. Це дозволяє в максимальній кількості зберегти корисні речовини. У 2008 році марка вперше в Росії випустила готові рідкі каші в зручній упаковці, що дозволяє мамі використовувати продукт в будь-якій ситуації.

    Кисіль – напій, корисний для травлення. Але не у всіх мам є можливість або бажання готувати цей корисний продукт. Тому компанія вирішила випустити кілька видів киселя – зі смаком вишні, малини і журавлини.

    Для дітей, старше 5 місяців, випускається гіпоалергенне пюре «Мій перший салатик», у складі — брокколі, кабачки, цвітна капуста і зовсім немає солі. Цей продукт багатий вітамінами і мікроелементами, містить клітковину, що сприятливо впливає на шлунково-кишковий тракт і сприяє поліпшенню процесів травлення.

    «ФрутоНяня» не тільки випускає дитяче харчування, компанія також створила сайт «Школа мам», який допомагає батькам розібратися в питаннях виховання та годування малюків. У кожної мами є можливість отримати онлайн-консультацію кваліфікованого фахівця.

    Асортимент бренду

    Різноманітність дитячого харчування «ФрутоНяня» здатне здивувати будь-кого. Компанія пропонує харчування, яке підходить як для самих маленьких дітей, так і для більш дорослих. На сайті бренду можна знайти інформацію по всій лінійці товарів. Для дітей, в меню яких тільки починають вводити прикорм, рекомендовані монокомпонентні гіпоалергенні овочеві і фруктові пюре, соки і безмолочні каші.

    Овочеві монокомпонентні пюре випускаються з одним із продуктів: кольорова капуста, брокколі, кабачок, картопля, кукурудза, морква, гарбуз. Фруктові пюре «Фрутоняня» випускаються як зі знайомими (яблуко, груша і ін), так і з екзотичними фруктами (манго, маракуйя). Компоненти для м’ясного пюре також різноманітні: яловичина, індичка, кролик, телятина, курча, ягня. Овочеві, м’ясні та фруктові пюре випускаються на основі води або молока.

    «ФрутоНяня» виробляє сухі безмолочні і молочні каші сухі молочні каші з фруктами, готові рідкі каші. Фруктово-молочні пюре містять у своєму складі сир і вершки. У зручних пляшках випускається «Біолакт» — з фруктами і без них. Молоко «ФрутоНяня» продається в упаковках по 200 і 500 мл. Також молочна продукція представлена биотворогом, коктейлями, питними йогуртами та молочними десертами.

    Плюси і мінуси дитячого харчування «Фрутоняня»

    «ФрутоНяня» вважає основними плюсами своєї продукції наступні її особливості:

    • безпека виробництва;
    • користь від компонентів;
    • натуральність;
    • харчування не містить консервантів і пестицидів.

    Також до плюсів можна віднести різноманітність продукції, розрахованої на різний вік дітей, доступну ціну. Продукти «Фрутоняня» можна легко знайти в спеціалізованих дитячих магазинах, так і в супермаркетах.

    Серед мінусів, які перераховуються покупцями на форумах в Інтернеті, звучать такі:

    • густе пюре;
    • недостатньо повна інформація на етикетці про правила введення прикорму.

    До мінусів можна віднести і великий обсяг баночок для першого прикорму: харчування зберігається недовго, а з’їсти так багато за раз піврічний малюк не може (особливо на тій стадії, коли харчування вводиться по ложці в день).

    Відгуки про дитяче харчування «ФрутоНяня»

    Олена, 26 років: «Моя донька страждає алергією. Пробували різні марки дитячого харчування. На які-то все одно була алергія, а інші донька просто відмовлялася їсти. Оптимальним для нас виявилося харчування «Фрутоняня». Десерти і фруктові пюре дуже смачні. М’ясні пюре, на мій погляд, дійсно схожі на м’ясо. Кашки швидко розводяться водою і не утворює грудочок. Ще доньці підійшли каші Гербер, але ціна у них майже в 2 рази вище. Так ми і зупинилися на Фрутоняне, ніж задоволені».

    Анна, 25 років: «У мене дівчатка-близнючки, тому, щоб заощадити час, я вирішила купувати прикорм в баночках. Жодного разу у дочок не було алергії на продукти, які я їм давала. Я завжди перевіряю термін придатності, тому зіпсованих товарів мені теж не попадалося. Кашку дівчинки визнавали тільки «ФрутоНяня», а ми перепробували не одну марку. Тому я однозначно рекомендую «ФрутоНяню», співвідношення ціна-якість відмінна!».

    Тетяна 32 року: « У мене троє дітей, і всі троє виросли на Фрутоняне. Молодшому вже 5 років, а він все періодично просить, щоб я йому купила фруктове пюре або сік. Мені і самій продукція подобається, коли-то

    Перший прикорм: основні правила

    Дітям, які перебувають на грудному вигодовуванні, перший прикорм рекомендується водити з 6-ти місяців. Дітям, які перебувають на штучному вигодовуванні, прикорм слід вводити з 4 – 4,5 місяців. Виняток з цього правила – малюки, які відстають від однолітків за показниками зросту і ваги, а також діти з низьким гемоглобіном. Існують ознаки, за якими можна визначити, чи готова дитина до початку прикорму чи варто трохи почекати. Отже, коли варто подумати про введення прикорму:

    • дитина стала частіше просити їжу (груди, пляшечку);
    • вага малюка подвоївся (в порівнянні з вагою при народженні);
    • дитина здатна сидіти з підтримкою дорослого і впевнено тримає голову;
    • не намагається виштовхувати пюреподібних їжу мовою;
    • є інтерес до «дорослої» їжі.

    Слід пам’ятати, що введення прикорму не можна починати, якщо дитина недавно перехворів, була зроблена або незабаром планується вакцинація.

    Залежно від особливостей малюка, його уподобань та стану шлунково-кишкового тракту, прикорм починають з овочевого пюре або безмолочних каш.

    Чому мами воліють продукти прикорму фабричного виробництва?

    Не у всіх мам є час і сили на самостійне приготування прикорму для дитини. Набагато зручніше купити готовий продукт. До того ж дитяче харчування проходить більш жорсткий контроль, ніж продукти на ринку або в супермаркеті. Продукти в баночках стерилізують, що виключає можливість отруєння (при дотриманні правил і термінів зберігання товару).

    Більшість продуктів промислового виробництва додатково збагачуються вітамінами і мікроелементами. Купуючи готове харчування, мама може легко вносити різноманітність у щоденний раціон дитини.

    На що варто звернути увагу при виборі дитячого харчування

  • Термін придатності. Також необхідно уважно вивчити саму упаковку на наявність пошкоджень і здуття. Якщо баночка прозора, то варто вдивитися в її вміст, щоб подивитися на колір, консистенцію продукту і відсутність сторонніх домішок.
  • Рекомендований вік для вживання продукту. На кожній упаковці дитячого харчування є відповідна вікова маркування.
  • Склад. Для дітей, які тільки починають знайомство з прикормом, необхідно вибирати монокомпонентні пюре. Не слід одночасно вводити в раціон дитини кілька нових продуктів: якщо трапиться алергічна реакція, не буде впевненості в тому, який із продуктів в цьому «винен».
  • Харчові добавки. Всі продукти дитячого харчування проходять жорсткий контроль. Тому «шкідливі» консерванти, барвники, загусники навряд чи будуть присутні в продукті. Але все-таки на деякі компоненти їжі у дитини може бути алергія.
  • Висновок

    Необхідно уважно стежити за реакцією дитини на кожен новий продукт. Щоб виключити можливість придбання неякісного товару, здійснювати покупки рекомендується в перевіреному магазині, а краще – в магазині, що спеціалізується на дитячому харчуванні. Завдяки великому вибору дитячого харчування, до будь-якого, навіть самому примхливому в їжі дитині, можна знайти підхід.