Дитяче харчування «Бабусин Козуб»

417

Дитяче харчування «Бабусин козуб» давно і міцно зайняв своє місце на вітчизняному ринку їжі для дітей. Продукція марки проводиться на базі найбільших підприємств з 1999 року.

Зміст:

  • Якість харчування «Бабусин козуб»
  • Асортимент харчування «Бабусин козуб»
  • Відгуки про дитяче харчування «Бабусин козуб»
  • Вартість харчування «Бабусин козуб»
  • Коли і як вводити перший прикорм
  • Як зрозуміти, що дитина готова до прикорму
  • Як вводити прикорм дитини
  • Дитяче харчування: купувати або готувати?
  • Багато батьки вибирають саме цю марку для своїх малюків, адже для приготування пюре, каш, соків та інших видів дитячого харчування «Бабусин козуб» використовуються тільки натуральні овочі, фрукти, м’ясо та риба найвищої якості. Компанія дбає про екологічну чистоту та якість сировини. Про асортимент дитячого харчування «Бабусин козуб» і про те, як вводити перший прикорм, розповідаємо нижче.

    Якість харчування «Бабусин козуб»

    Продукція компанії «Бабусин козуб» не містить барвників, консервантів, ароматизаторів та генетично модифікованих компонентів. Якість дитячого харчування цієї марки підтверджують численні нагороди. Харчування «Бабусин Козуб» проводиться з урахуванням найсучасніших досліджень у галузі педіатрії та нутриціології і проходить багаторівневу систему перевірки якості на кожному етапі виробництва.

    Асортимент харчування «Бабусин козуб»

    Асортимент продукції «Бабусин козуб» розрахований на дітей від нуля місяців і годуючих мам. Дбайливі батьки можуть обрати для своїх малюків монокомпонентні і полікомпонентні пюре в банках з овочів і фруктів, риби і м’яса. Для першого прикорму малюка мама і тато можуть вибрати пюре з кабачка, брокколі або персика і чорносливу. Для підрощених дітей в лінійці представлено 5 видів м’ясних і 6 видів рибних продуктів. Деякі пюре види дитячого пюре «Бабусин козуб» поєднують овочі або фрукти з молочним компонентом, наприклад — гарбуз з рисом і молоком, або сир з грушею. Поєднання улюблених продуктів урізноманітнює меню будь-якої дитини.

    У асортименті компанії «Бабусин козуб» є 14 видів насичених вітамінами фруктових соків, які так люблять діти будь-якого віку.

    А також — 7 видів дитячого чаю, назви яких говорять самі за себе. Наприклад — яблуко з малиною і смородиною. Тільки уявіть собі смак і аромат цього чаю! Також можна запропонувати дитині чай з шипшини, який підвищує імунітет, або заспокійливий чай з м’яти або ромашки.

    Відгуки про дитяче харчування «Бабусин козуб»

    Позитивних відгуків про продукцію «Бабусин козуб» на форумах набагато більше, ніж негативних. Серед них на Baby.ru є і такі: «Провела на собі експеримент — накупила м’ясні пюре різних торгових марок. У підсумку теж зупинилася на БЛ. Дуже смачне і правда м’ясо відчувається!», «Нам дуже подобалося в свій час. особливо М’ЯСО!!! МММммм моя обожнювала. на швидку руку м’ясця яловичину особливо з картоплею пюре) лише цю марку купувала з 4 місяців до 1.5 років. оч задоволені)».

    Вартість харчування «Бабусин козуб»

    Порівняно з іншими виробниками ціна на продукцію «Бабусин козуб» цілком демократична, чи не завищена і доступна практично всім верствам населення, що не може не радувати.

    Підводячи підсумки, зазначимо, що дитяче харчування «Бабусин козуб» це:

    • продукція вітчизняного виробництва
    • якісні, натуральні, екологічно чисті інгредієнти
    • широкий асортимент продукції
    • суворий контроль якості
    • невисока вартість.

    Коли і як вводити перший прикорм

    В житті малюка необоротно настає момент, коли йому вже не вистачає маминого молока, у нього зростає потреба в додатковій енергії. На думку більшості лікарів, це трапляється проміжку з 5 по 7 місяць, а початок такого важливого періоду залежить від індивідуальних особливостей дитини.

    Перехід від маминого молока до «дорослої» їжі вкрай важливий для розвитку маленького дитячого організму. В цей час одним з головних завдань батьків стає забезпечення малюка правильним харчуванням, яке є запорукою здоров’я дитини на все життя. Їжа повинна бути не тільки різноманітною, але і правильно збалансованої, легко засвоюваною.

    Здорові діти, які з народження харчувалися тільки материнським молоком, у віці близько 6 місяців вже готові до знайомства з новими продуктами. З введенням прикорму не варто поспішати, і краще всього перед початком цього етапу проконсультуватися з педіатром.

    Як зрозуміти, що дитина готова до прикорму

    Якщо дитина на штучному вигодовуванні, його травна система «дозріває» раніше, ніж у тих, кого годують груддю. Хоч молочні суміші, максимально наближені за своїм поживним і енергетичним властивостям до материнського молока, повністю його замінити вони не можуть. Серед головних ознак готовності дитини до прикорму — інтерес малюка до їжі батьків і часте прикладання дитини до грудей (або пляшці). Все це говорить про те, що сумішшю малюк не наїдається. З цього моменту батькам можна потроху пропонувати малюкові нові продукти.

    Як вводити прикорм дитини

    Найчастіше вводити прикорм починають з пюре з кабачка. Потім вводять інші продукти — різноманітні овочі, каші, фрукти, молочні продукти, м’ясо, рибу та ін

    Дитяче харчування: купувати або готувати?

    Важливим моментом для батьків стає вибір між їжею, приготованою в домашніх умовах або використання готових продуктів фабричного виробництва. Адже батьки цілком можуть зіткнутися з проблемами при приготуванні їжі для малюка. Організувати різноманітне і збалансоване харчування в домашніх умовах не так просто. Щоб дотриматися всіх правил здорового харчування, потрібно або оволодіти певним набором знань, умінь і навичок, або вибрати шлях простіше — знайти надійного виробника дитячого харчування. До того ж, енергетичні та часові витрати на приготування домашньої їжі не завжди виправдані і часто мають ідеологічні основи: всі домашнє це добре, а покупне — погано.

    Для батьків, які віддають перевагу готове дитяче харчування, його переваги очевидні: різноманітність вибору, швидкість і простота приготування, прийнятна консистенція (гомогенізовані пюре і ніжні кашки), досягти якої досить складно в домашніх умовах. До того ж баночку зручно брати з собою на прогулянку, в гості або тривалу поїздку. Готовим пюре з баночки можна нагодувати дитину практично в будь-яких умовах. Для відповідальних батьків безумовною перевагою готового харчування так само виступає його безпека і екологічність, багаторівнева система контролю якості виробництва.

    При виборі їжі для малюка варто пам’ятати про те, що в раціоні повинні міститися компоненти, які сприяють гармонійному та збалансованому розвитку немовляти і його травної системи. Росте і розвивається організму необхідна клітковина, харчові волокна, а також 16 вітамінів, 59 мінералів, 3 основних жирних кислоти (омега 3,6,9 ), 12 амінокислот і рослинних протеїновмістних білків. Наявність цих компонентів знижує ризик розвитку захворювань, які викликає їх дефіцит. Від якісного харчування багато в чому залежить здоров’я людини. Перші дитячі пюре повинні бути монокомпонентними: кабачок, гарбуз, цвітна капуста. Потім асортимент розширюється, додаються інші компоненти: морква і яблуко, гарбуз і картоплю.

    Те ж і з фруктовими пюре. Спершу один компонент — абрикос, слива, груша, а потім — комбінації фруктів, аж до полікомпонентних фруктових асорті. М’ясні і рибні продукти також вводяться в раціон малюка в гомогенізованому, пюреподібному вигляді. Слід уникати продуктів з вмістом солі: дитині важко вивести її з організму.

    Всі ці і інші продукти можна знайти в лінійці продуктів харчування

    «Бабусин козуб».

    Приємного апетиту!