Дитяче харчування Агуша – найпопулярніше на російському ринку

482

Дитяче харчування «Агуша» є одним з самих популярних на російському ринку. Соки, сирки та йогурти, м’ясні та фруктові пюре, каші, молочні суміші і навіть вода – всі ці продукти з симпатичною мордочкою маленького хлопчика на етикетці можна знайти практично у всіх великих магазинах країни.

Зміст:

  • Історія виникнення виробництво “Агуша”
  • Де роблять харчування «Агуша»
  • Філософія бренду “Агуша”
  • Особливості дитячого харчування «Агуша»
  • Асортимент дитячого харчування «Агуша»
  • Лінія «Перша ложка»
  • Лінія «Агуша»
  • Лінія «Я сам»
  • Відгуки про харчування «Агуша»
  • Активності компанії «Агуша»
  • Нюанси прикорму
  • Прикорм при ГВ та ІС
  • Як вводити прикорм
  • Купити дитяче харчування або готувати самостійно?
  • Вибір дитячого харчування в магазині
  • Висновки
  • Рано чи пізно з «Агушей» зустрічаються всі московські мами, адже Лианозовский завод, який виробляє продукцію бренду, ось вже більше 30 років є постачальником столичних молочних кухонь.

    Історія виникнення виробництво “Агуша”

    Історія «Агуши» почалася ще в Радянському Союзі. В 1982 році на території Лианозовский молочний комбінат був запущений експериментальний Завод дитячих молочних продуктів з новим та унікальним для того часу обладнанням. У 1995-1997 роки підприємство перейшло під контроль компанії «Вімм-Білль-Данн», яка зареєструвала у 2001 році перший вітчизняний бренд молочного дитячого харчування під назвою «Агуша». На початку двохтисячних років завод модернізували, оснастили італійським обладнанням, обсяг продажів і асортимент продукції зріс, а її собівартість знизилася. До 2007 року «Агуша» випускала молочні продукти, фруктові і м’ясні пюре, каші, соки – таким чином, фірма представила практичний готовий повноцінний раціон для малюка від 0 до 3 років.

    Після того, як в 2011 році «Вімм-Білль-Данн» поглинула компанія «PepsiCo», на заводі зробили чергову модернізацію та реорганізацію, яка дозволила Лианозовскому заводу стати найбільшим в Європі виробником дитячого харчування і найбільшим в нашій країні виробником молочних продуктів.

    Окремої згадки заслуговує той факт, що Лианозовский завод ось вже більше 30 років офіційно поставляє дитяче харчування на безкоштовні молочні кухні Москви.

    Де роблять харчування «Агуша»

    Основне виробництво дитячого харчування «Агуша» зосереджено в Москві на Ліанозовському молочному заводі. Крім цього в 2005 році компанія відкрила Експериментальний комбінат дитячого харчування в Курській області та його філія в одному з цехів Царицынского молочного комбінату в столиці.

    Пізніше до них додалися Омськ і Краснодарський край. У березні 2017 року «Агуша» відкрила виробничу лінію в Нижньому Новгороді.

    Філософія бренду “Агуша”

    Натуральність і висока якість – ось що в першу чергу гарантують виробники дитячого харчування «Агуша». У компанії відзначають, що в їх продукції закладена ідея всебічної турботи про здоров’я і розвитку дитини: правильний ріст, міцний імунітет, відсутність алергії, комфортне травлення, розвиток органів зору, розвиток головного мозку. Ці основні моменти візуально підкреслюються на упаковці різними кольорами.

    Колірна маркування допомагає батькам швидко розібратися, який продукт потрібен саме їх дитині. Зелена смужка на продукції «Агуша» обіцяє зміцнення імунітету і допомагає боротися з простудними і вірусними інфекціями і хворобами. Легкозасвоювані продукти для дітей від трьох місяців, що містять пробіотичні культури і пребіотичні волокна, які сприяють ефективному травленню, позначені синім кольором. Помаранчевий на упаковці «Агуши» – знак того, що цей продукт допоможе правильному фізичному розвитку малюка. Червоним позначені продукт з Біо Омега3. Продукти, що містять йод і полінасичені жирні кислоти, які сприяють розвитку мислення і пам’яті у дітей, виділяються фіолетовою смугою. Жовта упаковка – це гиппоалергенные продукти.

    Згідно з результатами дослідження, проведеного компанією Online Market Intelligence, кілька років поспіль «Агуша» визнавалася улюбленим брендом росіян в категорії «Дитяче харчування». У 2015 році «Агуша» була удостоєна звання «Товар року» в номінації «Молочні продукти для дитячого харчування».

    Особливості дитячого харчування «Агуша»

    Продукція «Агуши» розробляється з участю фахівців ГУ НДІ харчування РАМН, Наукового центру здоров’я дітей РАМН, Союзом педіатрів Росії, а також Міжнародним Фондом охорони здоров’я матері і дитини.

    На ринку дитячого харчування «Агуша» першою стала випускати компоти і морси і першою серед російських брендів представила на ринку сертифікований дитячий порційний сир «Агуша. Я Сам зі зниженою жирністю і більш низьким вмістом солі.

    «Агуша» – єдиний російський виробник, що випускає дитячий сирок з фруктозою, що замінює цукор. Також під маркою бренду виходять сирки та йогурти без глютену.

    У 2016 році компанія запустила у виробництво лінійку «Засинай-ка» з натуральним екстрактом меліси, яка повинна допомагати дитині заспокоїтися перед сном і спокійно проспати до ранку (фруктовий сир, питний йогурт, молочно-гречана і молочно-рисова каші зі злаками та пребіотиками).

    Цього літа компанія представила чергову новинку – дитячу воду «Агуша» з натуральним соком.

    Асортимент дитячого харчування «Агуша»

    Лінія «Перша ложка»

    Лінія «Перша ложка» – це перший прикорм малюка, починаючи з 4 місяців.

    У неї входять гиппоаллергенные соки з яблук і груш (в склі і «Tetra Pak») , яблучне і фруктове пюре грушеве, очищена і нетребующая кип’ятіння вода.

    Лінія «Агуша»

    Лінія «Агуша» – найбільш об’ємна лінійка для дітей з півроку.

    У цієї категорії представлені йогурти і сирки в асортименті – як натуральні, так і з добавками фруктів, овочів і ягід і злаків, з вітамінами і пробіотиками, молоко (звичайне і збагачене вітамінами або пребіотиком), соки (прояснені і з м’якоттю), ягідні морси і компоти, фруктові та овочеві пюре – гомогенні, змішані або з шматочками фруктів, фруктово-молочне пюре, м’ясне пюре (курча, індичка, яловичина, кролик, змішані ), дитячі каші з молоком і дитяче печиво, збагачене вітамінами.

    Лінія «Я сам»

    Лінійка «Я сам» орієнтована в першу чергу на дітей ясельного та дитсадівського віку. Втім, є в ній і продукти, які можна давати дітям з півроку. Лінійку відрізняється оригінальним для «Агуши» дизайном – замість малюка з різнобарвним м’ячем на ній зображений рудий кошеня.

    «Я сам» – це йогурти у пачках-непроливайках і пляшечках, двошарові сирки і молочні коктейлі.

    Цінова політика бренду “Агуша”

    «Агуша» знаходиться в середньому ціновому сегменті, в одному ряду з найближчими конкурентами «Фрутоняней» і «Темою», при цьому вона дешевше Gerbert і Hipp.

    Ціни на серпень 2017 року

    • Сир «Агуша» дитячий натуральний 100 гр. у середньому 28-31 рубль
    • Сир «Агуша» дитячий фруктовий 3,9% 100 гр. в середньому 29-30 рублів
    • Питний йогурт «Агуша» в пляшці 200 мл у середньому 43-46 рублів
    • Пюре «Агуша» яловичина 80 гр. у середньому 54 рубля
    • Фруктове пюре «Агуша» в скляній банці 115 гр. у середньому 33-35 рублів
    • Фруктове пюре «Агуша» в пачці-непроливайке 90 гр. в середньому 37 рублів
    • Сік яблучний «Агуша» 200 мл у середньому 24-25 рублів
    • Молоко «Агуша» стерилізоване з вітамінами 2,5% 200 мл у середньому 27-28 рублів
    • Кефір «Агуша» 3,2% 204 гр в середньому 29-32 рубля

    Відгуки про харчування «Агуша»

    «Агуша» гарантує, що вся її лінійка виготовляється виключно з натуральних продуктів і проходить ретельну перевірку. Виробники стверджують, що стерильність виробництва їх продукції «наближена до лікарняної операційної», а всього дитяче харчування проходить 72 етапу перевірки якості. «Агуша» не використовує консервантів і робить продукцію без додавання цукру, крохмалю, штучних добавок, барвників, ГМО. Для кисломолочних продуктів молоко закуповується тільки у перевірених російських фермерів.

    Більшість учасниць форумів, присвячених дітям і материнства, відгукуються про «Агуше» позитивно. Практично всі мами відзначають великий асортимент продукції, доступну цінову політику і хороша якість продукту.

    «Саме сирок «Агуша» став нашим першим кисломолочним прикормом. Так як якістю сиру я залишилася задоволена, а дочка уплетала із задоволенням, то стали пробувати і весь асортимент»

    «Мені подобається, що знайти це харчування можна в будь-якому супермаркеті, а вартість у нього цілком доступна будь-якому гаманцю»

    «Перше, що ми взяли на пробу, це звичайно соки «Агуша». Скільки різних гидот в інтернеті не говорили про це соку, він залишається самим смачним для нас донині. Так само з 3 місяців, ми пробували фруктове пюре, яке радувало складом, все натуральне. Навіть я за смаком це оцінила, а мала їла з задоволенням»

    «Якість харчування Агуша, я вважаю одним з кращих. Є з чого вибрати, смачно, і корисно, здоров’ю дитини не загрожує і це плюс. Дитина отримує необхідні вітаміни, мама спокійна, дитина ситий»

    «Досить смачні сирки та йогурти, навіть дуже схожі на натуральні. Великий вибір смаків, що важливо. На упаковочці написано який сирок з якого місяця, що дуже зручно для мами. Дитинка їсть з задоволенням практично всі сирки крім того що йде зі злаками. Не любить, хоча як на мене, то дуже смачний»

    Активності компанії «Агуша»

    Сайт компанії «Агуша» «AguLife. Ростимо здорових дітей», крім інформації про бренд і продукції містить масу корисних статей про прикорму, вихованні, ранньому розвитку та психології дітей. Зареєстровані на ньому користувачі можуть задати онлайн питання експертам з дитячого здоров’я, серед яких є педіатри, консультанти з грудного вигодовування, дієтологи, фітнес-тренери і неврологи. Крім того на AguLife є досить активний форум, на якому можна обговорити не лише якість продукції, але і інші околомамские теми. Оперативну інформацію про акції або особливості продукту можна дізнатися за допомогою безкоштовної гарячої лінії.

    Компанія проводить екскурсії на заводи «Агуша» (зараз можна записатися на екскурсію в Нижньому Новгороді) та відкрито розповідає про всіх етапах виробництва. Пропагуючи максимальну прозорість виробничого процесу, а також висока якість продукції і важливість зворотного зв’язку з споживачами, у 2017 році «Агуша» запустила марафон перевірок свого дитячого харчування. Мобільна станція «Агумобиль» проводить дегустації та зустрічі батьків-покупців з експертами компанії по всій Росії.

    На сьогоднішній день головним медійним обличчям «Агуши» є актриса, телеведуча і мати двох дочок (Муза і Айріс) Ольга Шелест. Разом з актрисою і мамою двох синів Галиною Боб вони знімаються в промо-роликах компанії, присвяченим продукції «Агуши» і питань дитячого харчування. Також співпрацює з брендом ряд блогерів (причому не тільки мам, але і тат), експерти дитячого харчування і вусатий улюбленець всіх російських матерів – доктор Комаровський.

    Нюанси прикорму

    Прикорм при ГВ та ІС

    Прикорм – це поступове введення в раціон дитини нових продуктів, які заповнять його енергетичні витрати.

    Всесвітня організація охорони здоров’я і всі адекватні педіатри рекомендують годувати дитину грудьми як можна довше, так як грудне молоко найкраща, найбільш збалансована і найкорисніша їжа для новонародженого малюка. Якщо дитина росте і розвивається нормально, то до 6 місяців грудного молока йому вистачить з лишком.

    За останніми дослідженнями, це ж відноситься до дітей на штучному вигодовуванні, так як сучасні адаптовані молочні суміші містять всі необхідні вітаміни і мінерали, необхідні для росту. Основна частина батьків та дитячих лікарів рекомендують почати експерименти з прикормом на ІС не раніше, ніж дитині виповниться 4-4,5 місяці. Допомогти прийняти правильне рішення про терміни вам допоможе ваш педіатр, що спостерігає розвиток малюка.

    Як вводити прикорм

    При введенні прикорму дотримуйтесь наступних правил:

    • Починайте прикорм тільки в тому випадку, якщо дитина здорова
    • Перша порція нової їжі повинна бути зовсім невеликий – близько 5 грам. Поступово об’єм можна збільшити. Ваше завдання не досита нагодувати дитину, а дати йому познайомитися з новою по консистенції і смаку їжею
    • Починайте прикорм з одного виду продукту – так простіше відстежити алергічні реакції
    • Консистенція їжі повинна бути напіврідкою, без твердих домішок, насіння і волокон. Прикорм повинен бути теплим і звичайно ж найсвіжішим
    • Давайте нову їжу в першій половині дня, щоб зрозуміти, як реагує на нього ніжний дитячий животик
    • Будьте терплячі і послідовні, пропонуйте нову їжу ненав’язливо і потроху, але кілька разів, щоб маленький гурман встиг спокійно її розкуштувати

    У будь-якому випадку продовжуйте грудне вигодовування як можна довше, після введення прикорму.

    Як правило, починають прикорм з овочевих пюре (гіпоалергенні брокколі, кабачок і цвітна капуста), поступово вводячи фруктове пюре і каші (близько 7 місяців), і нарешті переходячи до м’яса (близько 8 місяців). Близько 9 місяців можна вводити в раціон сир і кефір. А там вже недалеко і до їжі, порізаної на невеликі шматочки.

    Купити дитяче харчування або готувати самостійно?

    Перед кожною молодою мамою рано чи пізно постає дилема – готувати їжу для прикорму самої або купувати магазинний банкове харчування. По відношенню до цього питання (як і багатьом іншим, які стосуються дітей) існують два непримиренних батьківських табору. До якого з них ви долучитеся – вирішувати вам. Але аргументи «за» і «проти» є в обох позицій.

    Очевидну користь баночного харчування зазначає більшість педіатрів:

    • Інгредієнти для баночного харчування проходять на виробництві ретельну перевірку, вони гиппоаллергенны і не містять нітрати, від яких не застраховані ні овочі, ні м’ясо з магазину
    • Банкове харчування ретельно гомогенізовано (подрібнене)
    • Готовий прикорм економить сили і час молодої мами
    • Баночний прикорм легко взяти з собою в гості або на прогулянку

    Вибір дитячого харчування в магазині

    Асортимент дитячого харчування в магазинах дуже широкий. При цьому перевагу краще віддавати відомим брендам, які не перший рік працюють на цьому ринку, встигли зарекомендувати себе, мають сертифікати якості і довели натуральність і екологічність своєї продукції.

    Перед покупкою дитячого харчування ретельно вивчіть продукт:

    • Упаковка повинна бути герметична і без пошкоджень
    • Терміни придатності не повинні бути на межі (і звичайно ніяких прострочених продуктів)
    • Вивчіть склад – не входить до складу продукту консерванти, підсилювачі смаку, ароматизатори або ГМО (особливо ретельно це треба зробити, якщо у вашої дитини алергія або непереносимість якогось речовини)
    • Добре, якщо продукт буде доповнено вітамінами, пробіотиками, мінералами та мікроелементами

    Висновки

    Здоров’я і правильний розвиток дитини безпосередньо залежить від якості та збалансованості його живлення. Природно, тут немає 100% працюючого керівництва і меню на кожен день, так як всі діти і батьки різні. Лінійка продуктів «Агуши» може виявитися для вас гарною підмогою і стати частиною щоденного раціону вашого малюка. Соки, пюре, кисломолочні, сирки – у цієї марки великий вибір, гідне якість і приємна цінова політика.