Порада дня: ставтеся до свого тіла позитивніше

309

Все частіше на модних показах або на обкладинках глянцевих журналів ми бачимо дівчат, далеких від звичних стандартів модельного бізнесу. У них немає точених скул, животики далекі від ідеальних, і не дотримуються строгі дієти вони також не схожі. Дівчата, які пропагують бодипозитив, посміхаються, вони яскраві і веселі. А їх форми округлі і «здобні».

Читайте також:В нормі: як не набрати зайву вагу під час вагітності

Бодипозитив – популярний соціальний рух, мета якого — спонукати людей брати тіло інших таким, яке воно є. «Моє тіло — моє діло!» — один з найяскравіших девізів прихильників бодипозитива.

© Instagram @amoremilk

Психолог і багатодітна мама Лариса Суркова, яка, як вона зізнається, «5 разів, люблячи себе, знижувала вага 25 кг, які незалежно від всіх зусиль приходять під час вагітності», міркує про позитив з точки зору експерта. Адже нерідкі випадки, коли, виправдовуючись тенденцією приймати своє тіло будь-яким, молоді жінки живуть з ожирінням та іншими проблемами зі здоров’ям.

© Instagram @ninakimowa

Читайте також:Потрібно носити бандаж після пологів: досвід зіркової мами Липи Тетерич

Бодипозитив – штука корисна. Але, як у нас люблять – все перетворили в перегин. Одні фанатично худнуть, знищуючи все на своєму шляху.

Що думаю я:

  • світ соцмереж і в цьому питанні часто бреше. Я згодна, якщо людина вагою 200 кілограмів так себе любить і приймає (щиро), що викладає фото «як є». А якщо люди себе фотошопят, прибирають підборіддя, роблять талію і замазують целюліт – це не бодипозитив.
  • якщо люди (в тому числі, моделі плюс сайз) кричать: «прийми себе, харчуйся як хочеш, люби себе і всі хто проти – вороги», а самі ходять роками лікувати харчові залежності і вважають калорії – це не бодипозитив.
  • якщо у людини проблеми зі здоров’ям через ваги (а погодьтеся, їх не мало), скажімо, з набряками та хворими суглобами, діабет і хворий підшлункової (або ще з чимось) говорить вам, що він абсолютно здоровий і щасливий – це брехня. І не бодипозитив.
  • якщо «бодипозитиву» просто ліньки встати і йти; зробити присідання; здати кров; з’їсти морквину і знайти причини – це теж брехня.

І знаєте, що? Переконана – не бути позитиву в тілі, якщо заради це не витягнеш рибку із ставка.

© Instagram @allisonkimmey

Тому пропонуємо об’єктивно дивитися на своє відображення в дзеркалі. І якщо є дискомфорт — животик підвисає, колишні джинси не надіти з-за зайвого сантиметри на талії, — це варто виправити. Займайтеся спортом! До того ж найпростіші, але ефективні вправи легко виконувати разом з малюком.

© Instagram @kutuzova_olga_

А як ви ставитеся до бодипозитиву?