Порада дня: не обговорюйте з дитиною-малоїжкою його апетит

131

Якщо дитина мало їсть, це завжди турбує маму. Щоб переконати його з’їсти кашу або суп, деякі батьки йдуть на підкуп або шантаж: з’їси – дам цукерку, не з’їси – не включу мультик. Мами і тата, не обговорюйте апетит дитини! Не варто цього робити ні в формі погроз, ні у формі заохочення.

Читайте також:Лайфхак: як нагодувати нехочуху і малоїжку

Правильніше розповідати про те, з чого приготований суп, яку користь він приносить здоров’ю і організму в цілому. Такі бесіди ведіть про кашу, компот, йогурт, фрукти і овочі.

© Instagram @ya_na_life

Небажання дитини є може бути пов’язано ще і з тим, що батьки спілкуються на тему проблемного апетиту з чужими людьми. Навіть маленького чоловічка обговорення його персони ображає і обурює.

Читайте також:Порада дня: заведіть традицію сімейних обідів або вечерь

Дитина може некомфортно себе почувати за столом, якщо батьки уважно стежать за тим, щоб він дотримувався чистоту. В цьому випадку є ризик розвитку відчуття тривожності. Приміром, якщо проллє суп, мамо полає. Тому малюк може відмовлятися від їжі.

© Instagram @av.kovalyova.ak

Обговорювати апетит дитини не треба! І просити з’їсти ложечку за тата, маму і всіх інших родичів – теж. А от застосувати практику менших, ніж зазвичай порцій, можна. Це привчить дитину до того, що після сніданку, обіду або вечері у нього залишається порожня тарілка. І так раз за разом образ малоїжки почне їсти стільки, скільки потрібно її організму.

А який апетит у вашої дитини?

Фото на анонс: Instagram @med_centr_krepish