Порада дня: як зробити так, щоб 2019 рік став вдалим

603

Що б таке важливе, потрібне, корисне загадати в новорічну ніч? Здоров’я для всієї родини, фінансову стабільність, відпочинок на чудовому курорті, нову машину або квартиру… Список може зрости до нескінченності, а під бій Курантів потрібно загадати щось одне. Деякі, згідно приймете, встигають навіть записати своє побажання на серветці, спалити, висипати попіл у келих шампанського і випити.

© Instagram @best.instar.ideas

Напевно, не варто ускладнювати собі перші миті нового року. Краще налаштуватися на те, що наступаючий 2019 рік буде вдалим. І це можна і потрібно зробити прямо з цієї хвилини. Як саме, розповідає психолог Лариса Суркова.

В голові сформулюйте 5 своїх бажань. Прийміть всі свої мрії і бажання за доконаний факт! Відкрийте календар у телефоні на дату рівно через рік, наприклад, 28.12.2019 (або будь-яку іншу) запишіть туди все, про що мрієте, в доконаною формою. Як варіант, «я купила автомобіль марки (яке вам подобається)».

Коли запишіть весь список, запис закрийте і поставте нагадування, щоб спрацювала 28.12.2019. В запис не заходьте і не вносите правки!

© Instagram @nino_risci_13

Читайте також:Що потрібно зробити до 31 грудня, щоб 2019 рік був вдалим

Експерт радить й інший спосіб зробити 2019 рік вдалим.

Для цього треба бути вдячним і пробачити образи, – впевнена Лариса Суркова. – Напередодні Нового року складіть два списку. В одному вкажіть всіх, кому хочете сказати спасибі в році, що минає, в іншому усіх, на кого ви ображені (і за що, теж напишіть). Список образ прочитайте і урочисто знищіть! Це, звичайно, не глобальне рішення, але потрібне початок. А ось список подяк, по мірі можливості, озвучте – скажіть «спасибі» кожному! Я вас запевняю, що в цей момент і ви відчуєте прилив сил і енергії, і людина, якій сказали «СПАСИБІ».

© Instagram @kidsworldphotography

Читайте також:Порада дня: як підготувати дитину до зустрічі з Дідом Морозом

Є і третій спосіб бути щасливішим в наступаючому році. На думку психолога, «в Новий рік складно перейти, якщо в цьому залишився «психологічний якір» Це може бути недороблене справа, незакінчений розмову або просто неразобранный шафа, який вам не дає спокою. Є час, щоб ці моменти завершити. Але для початку треба зрозуміти – чи є вони».

© Instagram @daria_makogonova_photo

Читайте також:Порада дня: як все встигнути до Нового року і не втомитися

Пропонуємо і іншої ради, який не раз доводив свою спроможність: думати про хороше. Думки матеріальні і те, про що ви роздумуєте, має схильність збуватися. Тому, поки до настання Нового року ще є кілька днів, проведіть «генеральне прибирання» в своїх думках, залиште тільки позитивні, а сумні і пригнічують – викиньте.

А як ви загадуєте бажання в Новий рік?