Піппа Міддлтон: харчування і фітнес під час вагітності

194

Піппа Міддлтон чекає свого первістка, але навіть під час вагітності дівчина не збирається відмовлятися від здорових звичок і занять спортом!

Ми вже розповідали про фітнес-радах Піппи, присвячених 1-го триместру вагітності, опублікованих у британському виданні Waitrose.

Читайте також:Фітнес під час вагітності: поради Піппи Міддлтон

Тепер сестра Кейт Міддлтон поділилася спортивними рекомендаціями, що стосуються тренувань в середині вагітності.

© @mark_harrison_photography

«Я з дитинства була прихильницею тенісу — і як гравець, і як глядач. І я продовжую обережно грати протягом всієї своєї вагітності», — написала у статті Піппа.

Читайте також:Вагітна Кейт Міддлтон грає в теніс за порадою Серени Вільямс

На думку сестри Кейт Міддлтон, заняття спортом середньої інтенсивності надають позитивний вплив на організм майбутньої мами. Вони покращують зростання плаценти, сприяють контролю ваги, зміцнюють судини, силу і витривалість, а також зменшують ризик гестаційного діабету.

За останні два триместру я регулярно грала — в основному в парах, так як така гра має на увазі менше руху та інтенсивності. Я не вкладала 100% сили в кожен удар, а просто насолоджувалася виходом енергії в грі, роботою в парі і відчуттями в своєму тілі. Навіть 20 хвилин такої гри буквально творять чудеса! Це відмінне тренування для всього тіла, включаючи серце. Головне — відчувати себе комфортно і не перенапружуватися.

© @mark_harrison_photography

«Оскільки я планую продовжувати грати протягом наступних декількох місяців, мені порадили тримати ноги на землі під час ударів для забезпечення тазового балансу, уникати різких поворотів і швидких рухів, особливо з наближенням дати пологів. Запобіжні заходи для вагітних однакові для більшості видів спорту: головне — не перегрівайтеся і більше пийте, щоб уникнути обезводнення.

Фітнес під час вагітності. Поради експерта

© @Waitrose

Професор Грег Уайт, колега Піппи по виданню Waitrose, прокоментував колонку Міддлтон, а також дав кілька порад майбутнім мамам, які продовжують займатися спортом у другому триместрі вагітності.

  • Уникайте будь-яких нових видів спорту!
  • Всі вправи повинні бути помірної інтенсивності або зовсім простими.
  • Уникайте вправ в положенні «лежачи на спині».
  • Приділяйте велику увагу вправам для зміцнення тазового дна. Уникайте тих, які повністю зосереджені на черевній порожнині. І без активних присідань!
  • Під час вагітності ви кожен день будете відчувати себе по-різному, тому обов’язково адаптуйте фізичні навантаження, орієнтуючись на свої відчуття.
  • Прислухайтеся до свого тіла і негайно зупиніться, якщо у вас виникнуть які-небудь проблеми або дискомфорт. До початку занять і під час них обов’язково консультуйтеся зі своїм лікарем, акушеркою або тренером!
  • Харчування під час вагітності

    © @people.com/greatbritishfoodmagazine.com

    Спортивний дієтолог Аніта Бін стверджує, що протягом 13-28 тижня ключовим у харчуванні майбутніх мам є вживання більшої кількості продуктів, багатих залізом.

    Людина, яка регулярно тренується, піддається більшому ризику дефіциту заліза. Аеробні вправи підвищують кількість еритроцитів, насичених киснем, які виробляє організм, що, в свою чергу, збільшує потреби у залізі. За оцінками лікарів, 30% жінок-спортсменів мають дефіцит заліза в крові.

    У період вагітності організм жінки працює «за двох», тому ризик анемії зростає ще більше. Ранні ознаки цього синдрому включають втому, блідість, легке запаморочення, прискорене дихання під час тренувань. Дитина бере з організму матері всі необхідні речовини, але коли її запас заліза виснажується, у жінки може розвинутися залізодефіцитна анемія. Це може призвести до передчасних пологів або недобору ваги малюка.

    Читайте також:В нормі: як не набрати зайву вагу під час вагітності

    Під час вагітності і занять спортом особливо рекомендується включати в раціон продукти, багаті залізом. До них відноситься червоне м’ясо, цільнозернові, кіноа, горіхи, насіння, нут, сочевиця, шпинат і крес-салат. Варто відзначити, що залізо з рослинної їжі засвоюється гірше, ніж з м’яса, тому з нею в комплексі слід вживати продукти, багаті вітаміном С (фрукти й овочі).

    Обов’язково регулярно здавайте аналізи крові, щоб спостерігати за гемоглобіном, а також порадьтеся з лікарем щодо ліків або добавок, якщо вони необхідні».

    © @dailymail.co.uk

    А ви вітаєте заняття спортом під час вагітності?

    Читайте також:

    • Такі різні сестри: вагітність Піппи Міддлтон
    • Вагітна Анастасія Костенко поділилася меню, щоб не набирати вагу
    • Всім на заздрість: як Хіларія Болдуін прийшла у форму після пологів

    Фото на анонс: @dailymail.co.uk/mark_harrison_photography

    Джерело: Waitrose