Дарина Мельникова розповіла про свій досвід позбавлення від діастаза

225

Дарина Мельникова – двічі мама. Разом з чоловіком Артуром Смоляніновим актриса виховує трирічного сина, якого назвали в честь папи, і малюка, який з’явився на світ в грудні минулого року.

© Instagram @melnikovadsh

Зірка серіалу «Татусеві дочки» не дуже охоче розповідає про свою сім’ю, але активно ділиться зі своїми читачами роздумами на тему вагітності, здоров’я і харчування. Днями молода мама розповіла про свій досвід позбавлення від діастазу.

Читайте також:За 21 день: Дарина Мельникова має намір позбавитися від шкідливої залежності

Нагадаємо, діастаз – розбіжність прямих м’язів живота щодо білої лінії (сполучної тканини, де з’єднуються сухожилля м’язів). Воно може бути як зовсім невеликим (до 1,5 см в перші тижні після пологів), так і значним (від 2-х см і більше). Дарина Мельникова розповіла, що діастаз вона «заробила» після першої вагітності.

© Instagram @movem.me

У перший раз після пологів я не розібралася з подвязыванием і забила на цю справу. Купила післяпологовий бандаж, натягнула його і думала, що все ок. Але було ОК тільки поки мій живіт був в бандажі, варто було його зняти ввечері і я бачила те, що бачити зовсім не хотіла 🤦🏼♀️. Качати прес💡! – Подумала я. Добре, що мене вчасно зупинив остеопат ✋🏻 і розповів про діастаз. Він так само розповів щось про якесь підв’язування. Я це все погуглила, мені це все не сподобалося і я стала робити планки). І вакуум. До 6ти місяців після пологів я все ще мала те, що мала – живіт нікуди не подівся. Кожен вечір я знову була на третьому місяці вагітності.

Мені було лінь і не зручно в’язати на себе якісь ганчірки.

Через два роки я все ще мала цей чортовий діастаз, тільки тоді і почала посилено займатися йогою, щоб попрацювати нарешті над опущенням органів малого тазу і … завагітніла 😳)). Бачите, як небезпечно не підв’язувати живіт!!???? жартую)

Я, звичайно, не експерт в цьому питанні, але по своєму досвіду можу сказати, що підв’язування, післяпологова йога і грамотна корекція діастаза – це найкраще, що ви можете зробити для свого тіла після пологів 🙌🏻. Що взагалі таке підв’язування.

© Instagram @movem.club

Це шматок щільної тканини, яким ви, лежачи на спині, збираєте і перев’язуєте живіт. У Мексиці, звідки пішла традиція використовують тканину Рибоза. Але взагалі можна будь-яким щільним, але не довгим вовняним шарфом. Краще шматок тканини купити в магазині. Є різні способи і техніки підв’язування. Не полінуйтеся в цьому розібратися в гуглі все є, навіть з картинками)! Тканина стягує щільно, але не жорстко стегна, підбирає і тримає живіт, допомагає м’язам і органам повернутися на місце ☝🏻

© Instagram @etomama_ekb
© Instagram @etomama_ekb

На вулицю з таким не дуже зручно і я носила бандаж ДЛЯ ВАГІТНИХ. Він так само стягує стегна і не тисне на живіт. Це всі поради остеопата, до якого, до речі, після пологів варто звернутися, якщо не маєте ніяких забобонів

А ось бандаж ПІСЛЯПОЛОГОВИЙ небезпечний тим, що він стягує всі органи, не підтримуючи їх знизу, за рахунок чого відбувається опущення органів малого тазу, а це може спричинити за собою не самі приємні наслідки 🤷🏼♀️. Через 40 днів можна потихеньку (по відчуттях) починати займатися післяпологовий йогою, а через два місяці можна починати робити повноцінну роботу над відновленням і корекцією діастазу.

© Instagram @melnikovadsh

Читайте також:Дарина Мельникова розповіла про те, як пройшли її другі пологи

Раніше і інша знаменита мама, Липа Тетерич, зізнавалася, що не носить післяпологовий бандаж.

Після перших пологів я носила бандаж. Коли ми одягаємо бандаж, працює він, а м’язи тіла не задіяні. Коли бандажа немає, ми змушені «включати» своє власне тіло.

Лікар підв’язує по-старому простирадлом нижню частину живота, не давлячи на живіт.

А все інше час знаходишся без бандажа. Це поширюється на тих, хто народжував шляхом кесаревого розтину і у кого були природні пологи.

Я не агітую, просто ділюся своїм досвідом, – підкреслює багатодітна мама.

Липа Тетерич під час вагітності і після пологів / © Instagram @olimpiadalipa

Втім, важливо розуміти, що післяродовий бандаж – це не косметичний пристосування, а більше лікувальний, тому його носіння призначається лікарем індивідуально. У деяких випадках носити його просто необхідно, а в інших – протипоказано.

© Instagram @waist_shop.ru

Позбавлення від діастаза повинно проходити під спостереженням лікаря. Самолікування може зашкодити вашому здоров’ю! Саме лікар з’ясує причини діастаза і складе перелік вправ, які допоможуть зміцнити м’язи черевного преса і позбутися випираючого животика.