Таблиці розмірів жіночого одягу

81

Мода давно вже стала настільки індивідуального, що говорити про неї трохи дивно. Кожна людина унікальна, і в значній мірі це стосується тієї одягу, яку він носить. Зрозуміло, це не означає, що модні покази пора б взяти і скасувати. У нашій статті мова, швидше піде про те, як навчитися правильно підбирати одяг, такий одяг, щоб оточуючі оцінювали не сукню або джинси, а ВАС в цьому вбранні. Для цього потрібно не дуже багато – коректно підібрати свій розмір одягу.

Зміст:

  • Чому важливий розмір
  • Ідеальний розмір
  • Як визначити розмір
  • Як же максимально точно виміряти горезвісні обхваты?
  • Вибираємо розмір: таблиця допомога
  • Зверніть увагу!
  • Чому важливий розмір

    Особливо важливо правильно визначити свій розмір одягу в наш час, адже все більшу популярність набувають покупки нарядів по інтернету.

    Це і справді зручно: часто дешевше, ніж у магазинах, так і вибір більший, легше підкреслити власну індивідуальність. Крім того, придбати річ безпосередньо у виробника, чиїм якості ви довіряєте, дорогого коштує. Правда, багатьох сама ідея покупок в інтернет-магазині відлякує тим, що одяг не підійде, буде мала або, навпаки, стовбурчитися, збиратися складками. Вихід тут дуже простий: точно визначити свій розмір одягу. І навіть якщо розмірна сітка вашого виробника відрізняється від загальноприйнятої, при правильному вимірі власних параметрів це не буде для вас проблемою.

    Ідеальний розмір

    Який одяг вважається вашою за розміром? Та, в якій ви виглядаєте природно і привабливо. Це насамперед. Ну а ще? Вірний розмір дозволить поряд:

    • не обтягувати ваше тіло;
    • не сковувати рухи, будь то помах рукою або широкий крок;
    • бути комфортним в шкарпетці.

    Пам’ятайте, що обтягуючий одяг повнить навіть найстрункішу дівчину. Якщо ви вирішили приховати обсяги, купивши блузку на розмір менше, то як мінімум не зможете досягти своєї мети. Дама в маленькому вбранні виглядає безглуздо, а всі проблемні зони видно як на долоні. Правда, вірно тут і зворотне: якщо одяг буде вам велика, це створить відчуття неохайності, замкнутого характеру. І вже, звичайно, як і раніше «висвітить» всі можливі відхилення від горезвісного стандарту. Отже, одяг просто категорично необхідно купувати за розміром! Як же визначити свій розмір? Давайте розбиратися.

    Читайте також:Family look: образи для мами і доньки

    Як визначити розмір

    Існує три основних параметри для визначення розміру і декілька додаткових. Основними параметрами вважаються обхваты грудей, талії і стегон. Причому начебто очевидно, що для покупки штанів груди можна не вимірювати, а ось при замовленні сорочки об’єм грудей, навпаки, буде основним параметром. Але не все так просто. Фахівці радять вимірювати всі параметри і на підставі них визначати свій розмір одягу. Але, звичайно, обов’язково звертати увагу на ключовий пераметр виміру. Мається на увазі, що першочергову увагу буде приділено обхвату грудей, якщо ви плануєте купувати сорочки, сукні, туніки, жакети або верхній одяг типу френча або пальто. Ну а при купівлі штанів або спідниць перевага віддається обхвату стегон і талії. До речі, якщо вам потрібні штани, неодмінно варто звернути увагу на довжину ноги, виміряну по внутрішній стороні. І ось тут допомога «з боку» не потрібна: досить самостійно виміряти відповідну довжину на ваших звичних і улюблених штанів по внутрішньому шву.

    Як же максимально точно виміряти горезвісні обхваты?

    • Обхват грудей. Зверніть увагу на три точки: верхня частина боковини бюстгальтера; під пахвою; найвища точка грудей. Рухаючись по них, ви визначите обхват грудей.
    • Обхват талії. Тут потрібно постаратися знайти найвужче місце. Як правило, у дам талія розташовується в районі пупа, але так буває не завжди. Якщо візуально визначити, «де будемо робити талію», не вдається, тоді можна піти досвідченим шляхом. Пробуйте рухати сантиметрову стрічку вгору і вниз від передбачуваної мірки. Мінімальне значення і буде обхватом талії.
    • Обхват стегон. Тут все досить просто. Візуально потрібно визначити, де у дами найбільш виступаюча частина стегон, і по ній міряти. Складність тільки одна: намагайтеся «обхопити» стегна однаково по всій окружності, тобто обхват на рівні стегон повинна бути паралельна підлозі.

    Ще одна хитрість, на яку не завжди звертають увагу, – це ростовий параметр. Так, на одязі, зшитих у Росії, обов’язково вказується, на якій зростання (в сантиметрах) розрахована дана модель. Модельєри підказують, що ваш зріст може бути на три сантиметри вище або нижче вказаного на етикетці, і радять не відхилятись від цього правила. Якщо брюки або джинси можна підшити (але невідомо, наскільки це буде вдало), то, скажімо, положення кишень, витачек на грудях і т. д. скорегувати досить складно.

    Вибираємо розмір: таблиця допомога

    Як тільки ви озбройтеся цифрами, які оповідають про ваших основних обхватах, саме час йти дивитися таблицю розмірів. Нижче – проста таблиця, яка допоможе зрозуміти, який розмір одягу вітчизняного виробника вам підходить.

    Обхват грудей

    Обхват талії

    Обхват стегон

    Розмір (для російського виробника)

    75-84

    60

    83

    40

    85-90

    66

    87

    42

    88-92

    70

    92

    44

    91-95

    76

    96

    46

    94-98

    82

    100

    48

    96-100

    88

    104

    50

    98-103

    94

    108

    52

    101-105

    100

    112

    54

    106-110

    104

    116

    56

    Однак вітчизняна сітка відрізняється від європейської, а та, в свою чергу, від американської. Існує міжнародна класифікація розмірів. Деколи відрізняються розмірні ряди різних виробників, але це вже зовсім інша історія. Отже, як же не розгубитися у всьому цьому різноманітті? Просто подивіться в таблицю відповідності розмірів!

    Росія

    Міжнародний стандарт

    Європа

    США

    40

    XS

    34

    0

    42

    S

    36

    2

    44

    S/M

    36-38

    4

    46

    M

    38

    6

    48

    M/L

    38-40

    8

    50

    L

    40

    10

    52

    L/XL

    40-42

    12

    54

    XL

    42

    14

    56

    XXL

    42-44

    16

    Зверніть увагу!

    • Краще, якщо виміри будуть проводитися не самостійно, а з допомогою подруги. Так більше шансів, що параметри будуть визначені вірно.
    • Використовуйте нову сантиметрову стрічку. Стара, роками зберігається в скриньці, може розтягнутися і не показати коректний результат.
    • Вимірювання потрібно проводити в легкому одязі або білизна, стояти при цьому рівно. Якщо ви володарка животика, то втягувати його не варто. Зараз, може, ви й отримаєте задоволення від того, що ваш об’єм талії менше, ніж ви припускали, але при покупці або замовленні готового виробу такі «хитрощі» можуть вийти боком.
    • Стрічка при вимірюванні повинна бути добре натягнута, але не надмірно. І вже провисати вона точно не має. Намагайтеся максимально щільно наблизити її до тіла.
    • Пам’ятайте, що у деяких дам верхні і нижні параметри можуть відрізнятися, часом різниця доходить до двох розмірів. Не варто панікувати. Просто замовляйте собі, скажімо, блузки та брюки різних розмірів. А будь – ви самі визначите.
    • Якщо ваші обсяги не вписуються чітко у вилку результатів, відповідних того чи іншого розміру, округляйте завжди в більшу сторону. Скажімо, якщо ваші параметри знаходяться між 48-м і 50-м розмірами, краще брати 50-й.
    • Ще одна невеличка хитрість, якою часто нехтують: якщо ви запланували покупку, проведіть вимірювання безпосередньо перед нею, не користуйтеся даними піврічної давнини. Ви можете непомітно для себе поправитися або схуднути за цей час, і знайти оптимально підігнаний одяг, використовуючи старі параметри, буде непросто.

    Читайте також:

    • Дизайнер одягу розповіла, чому принцеса Шарлотта не носить штани
    • Лайфхаки для мандрівників з дітьми
    • Чому віртуальний шопінг – це зручно?

    Фото: Рexels