Порада дня: використовуйте прийоми-перемикачі, щоб без капризів змінити діяльність дитини

102

У маленьких дітей завжди дуже важливі справи. І ми зараз не жартуємо, вони дійсно такі! Намалювати будиночок, виліпити з пластиліну фігурку, зібрати вежу, поставити всі машинки в гараж… І таких дуже багато.

© Instagram @domashnij_detskij_sad, @monika.superstar

Тому, коли батьки переривали дитяче заняття, діти засмучуються. Вередують, не хочуть, сперечаються, починають плакати. Щоб справа не дійшла до сліз, потрібно застосовувати секретні прийоми-перемикачі: правила трьох «П».

© Instagram @akademiya_rod_pedagogiki

Попереджайте

Наприклад, пора вечеряти, а дитина загрався і не хоче. У цьому випадку потрібно сказати малюкові: «Пограй ще 5 хвилин, потім я за тобою прийду».

© Instagram @valyshaborisova0206

Плануйте

Потрібно обговорювати з дитиною, чим ви будете займатися завтра. Приміром, вранці встаємо, чистимо зуби, снідаємо, йдемо гуляти, обідаємо і т. д. Якщо завдання виконано, можна поставити галочку або приклеїти стікер, щоб дитині було цікавіше.

© Instagram @marastarova

Читайте також:Мамині помічники: у чому купати малюка з народження до трьох років

Підключайте уяву

Якщо потрібно робити домашнє завдання, нехай кличе не мама чи тато, а улюблена іграшка дитини. Вкладіть свої слова плюшевого ведмедика або лисенку. І нехай іграшка посидить поруч, поки дитина буде виводити прописи або займати математикою.

© Instagram @irena_lamonina

А які цікаві педагогічні прийоми є у вас?

Фото на анонс: Instagram @pinokkio_store