Чому віртуальний шопінг – це зручно?

412

З народженням малюка часу і можливостей для пересувань стає в рази менше, а необхідність робити покупки виникає регулярно. Наша стаття – свого роду «лікнеп» про правила віртуального шопінгу, який здатний значно полегшити життя мами.

Нове життя – нові технології

Напевно до того, як ви стали мамою, ви не бачили нічого обтяжливого в тому, щоб присвячувати шопінгу багато часу. Для деяких це щось на зразок спорту – накручувати кілометри по торговим центрам, вручну шукати потрібну річ, стояти в черзі в примірочних… Затрачені зусилля не закінчилися покупками? Ну, і добре, зате скільки всього переміряла!

З народженням дитини часу на подібні «розваги» не буде. Перші півроку всі походи в магазини взагалі дуже стрімкі і проходять за схемою: добралася до потрібного місця, за 10 хвилин оббігла кілька відділів, швидко схопила більш-менш підходящу кофтинку – і бігом додому годувати малюка. На все про все – максимум 1,5-2 години. Це якщо є з ким залишити дитину. А якщо ні? З коляскою до торгового центру треба якось дістатися. І всередині довго не погуляєш – дитині стане жарко, прокинеться, буде плакати. З дітьми постарше теж особливо не розслабишся: маленькі непосиди в магазині завжди хочуть все перетрогать, скрізь побігати. Які вже тут примірки і пошуки нового стилю?

Що ж робити мамі, яка хоче і малюкові підшукати відповідні іграшки, одяг, і порадувати себе обновками? Безумовно – освоювати нові технології, які пропонує наш освічений вік, і направити свої стопи, а вірніше, очі – в інтернет-магазин!

Чому ви досі цього не зробили?

Багато матусі обережні і не розглядають даний спосіб шопінгу як основний метод придбання нових речей.

Що може зупиняти?

  • «Складно»: не розібратися в навігації по сайту і з умовами покупки з сайту.
  • «Страшно віддавати гроші», не отримавши відразу річ на руки.
  • «Раптом не підійде»: речі вживу не розглянути, не помацати, не поміряти.
  • «Довго чекати»: гроші платиш, а товар «їде» до тебе ще кілька днів або тижнів, особливо, якщо зарубіжний сайт. Та й від втрати посилки ніхто не застрахований.
  • Зайві витрати: треба платити кур’єру за доставку.
  • «Англійська залишає бажати кращого»: не розібратися в тексті іноземною мовою, якщо інтернет-магазин зарубіжний.

Розсіюємо страхи

Як правило, перша спроба «сходити за покупками в інтернет-магазин зводить всі упередження «ні», і розумієш, як це легко і зручно.

1. Власники інтернет-магазинів зараз витрачають чимало часу і коштів, щоб потенційні покупці, зайшовши на сайт, не відчували себе недостатньо просунутими, намагаючись зрозуміти, як влаштований і працює той чи інший ресурс. Як правило, досвідчені розробники створюють «інтуїтивно зрозумілий інтерфейс», і пошуки інформації не надають особливої складності. Навігація побудована таким чином, що на сайті чоловік відразу бачить, що і де знаходиться, «куди піти», щоб знайти потрібну річ і купити її.

2. Не варто хвилюватися щодо мови на зарубіжних сайтах. По-перше, в інтернеті завжди під рукою автоматичний перекладач. По-друге, зараз багато інтернет-магазини надають послугу «вибір мови» або повністю мовну версію сайту тієї країни, на жителів якої орієнтовані як на покупців. По-третє, якщо ви не наважуєтеся самі робити покупки з іноземних сайтів, а бажання купувати товари (одяг, харчування для малюка та ін) конкретних зарубіжних брендів є, можете прийняти участь у так званих спільних покупках.

3. На жаль, сучасні технології ще не доросли до того, щоб у нас була можливість «помацати, понюхати, приміряти» товари, якими ми зацікавилися на сайті. АЛЕ! Хороший інтернет-магазин завжди відрізняється якісними фотографіями своєї продукції, відбивають реальний колір і форму. Ви можете буквально «під лупою» розглянути тканину (якщо мова йде про одяг), подивитися, як річ виглядає на моделі, познайомитися з детальними характеристиками товару, вивчити розмірну сітку, зрештою, поспілкуватися з консультантом даного інтернет-магазину.

4. Найчастіше інтернет-магазини пропонують формат попередньої оплати – за допомогою банківської карти. Тим, хто турбується про безпеку подібних операцій, буде корисно знати: ймовірність того, що у вас вкрадуть гаманець з сумочки під час походу в звичайний магазин, набагато вище, ніж при оплаті з допомогою сучасних інтернет-систем безпеки.

5. Оплата кур’єрських послуг… Ну, по-перше, відразу порахуйте, скільки грошей ви можете витратити на громадський транспорт або бензин, щоб дістатися до потрібного магазину (не завжди вони розташовуються в крокової доступності). Крім того, багато інтернет-магазини здійснюють доставку безкоштовно.

6. В інтернет-магазин ви можете «ходити» в будь-який час доби. Не потрібно орієнтуватися на годинник роботи роздрібних магазинів і проводити довгі години перед полками. Досить зробити замовлення, і в призначену годину замовлений товар сам приїде до вас додому!

7. При замовленні в інтернет-магазині немає необхідності проводити весь день вдома в очікуванні кур’єра – ви завжди можете вибрати зручну для вас дату і діапазон часу доставки. Живете за містом? Це не страшно – практично всі інтернет-магазини готові доставити ваше замовлення за будь-якою адресою, де б ви не жили.

8. Доставлений товар не сподобався або не підійшов за розміром? Не проблема – ви завжди зможете повернути товар (щоб не втратити цю можливість, не поспішайте відривати бирки, поки точно не визначитеся, залишати товар чи ні).

Мабуть, це достатня кількість аргументів на користь віртуального шопінгу, чи не так?