Багаторазові підгузники – відгуки мам і правила користування

701

Багаторазові підгузники — вже не новинка, а вибір мільйонів мам. Екологічність, економічність, гіпоалергенність, так і просто мода вирішують питання: «купувати чи ні?» і приводять багатьох жінок до нової дилемі: «які вибрати?

Зміст:

  • Види і марки багаторазових підгузників
  • Багаторазові підгузники Disana
  • Багаторазові підгузники GlorYes
  • Багаторазові підгузники Bamboola
  • Багаторазові підгузники «Непромокашка»
  • Багаторазові підгузники Blueberry
  • Багаторазові підгузники Kushies
  • Плюси і мінуси багаторазових підгузників
  • Типи багаторазових підгузників: як вибрати
  • Як розрізняються розміри багаторазових підгузників
  • Матеріали, з яких роблять багаторазові підгузники
  • За останні кілька років на російському ринку з’явилося безліч зарубіжних розкручених і вітчизняних нових брендів, їх виробляють: Disana, LittlePirat, Непромокашка, Bamboola, GlorYes та інші. Про те, як правильно вибрати багаторазові підгузники і що потрібно знати про них ми розповімо нижче.

    Види і марки багаторазових підгузників

    На даний момент існують десятки брендів багаторазових підгузників, ми з вами розібрали у цій статті найпопулярніші.

    Багаторазові підгузники Disana

    Disana — набір для природного сповивання на зав’язках, виробляється в Німеччині. В стандартний пакет Disana входять: власне, багаторазові підгузники бавовняні, змінні вкладиші з біо-байки, біо-марлі і спеціального шовку, непромокальні вовняні штанці. Власне, в підгузник поміщається вкладиш, який покликаний захистити дитину від вологи. Виробник рекомендує використовувати різні види вкладок для різного часу: ті, що товще, байки – вдень і вдома, з марлі – коли дитина спить або на прогулянку.

    Разом з набором рекомендують купувати ланолін (водовідштовхувальний віск для просочення вовни), так підгузники довше збережуть форму і «працездатність».

    Багаторазові підгузники GlorYes

    Підгузники GlorYes на зручних заклепках з натуральних і штучних тканин з яскравим дизайном бувають декількох видів.

    СLASSIK і СLASSIK+ мають дихаючий верхній водонепроникний шар з 100% поліестеру і м’який внутрішній шар з мікрофліса. Можна використовувати на прогулянку і для денного сну. В комплекті — підгузник і додатковий вкладиш.

    Сам підгузник, без вкладиша, можна використовувати і для плавання.

    Optima — вугільно-бамбуковий підгузник. Добре вбирає (підходить для нічного сну) і не залишає запаху, залишається сухим після використання, зроблений з натуральних матеріалів.

    Premium— все той же вугільно-бамбуковий підгузник з додатковими захисними смугами від протікань (підходить для активних дітей). В комплект входять вбираючі вкладиші, що виконують функції «2-в-1»: якщо підкладку прикріпити всередині, то довгий час памперс залишиться сухим, якщо зовні, то малюк відчує вологу, що сприяє привчання до горщика.

    Підгузники для привчання до горщика мають натуральний бамбуковий шар, який створює комфорт малюкові і при цьому дбає про його шкірі.

    Багаторазові підгузники Bamboola

    Підгузники Bamboola за своєю технології і дизайну дуже схожі на моделі GlorYes: теж на кнопках, з яскравим дизайном і кишенею для прокладки.

    Єдина істотна відмінність в тому, що при купівлі підгузників Bamboola використання вкладок обов’язково (вони продаються окремо). Ступінь поглинання залежить від кількості прикріплених вкладишів. Існують два виду: «BAMBOOLA CHARCOAL» і «BAMBOOLA FLEECE», відрізняються лише матеріалом внутрішнього шару: у першому це бамбукове углеволокно, у другому — звичайний микрофлис.

    Багаторазові підгузники «Непромокашка»

    Підгузник виготовлений з 100% бавовни і мікропористої мембрани.

    Як і у випадку з попереднім брендом, потрібно використовувати вкладки з мікрофібри, які вставляються в спеціальний кишеню. Продаються види з різним дизайном і забарвленням.

    Багаторазові підгузники Blueberry

    Багаторазові підгузники Blueberry—американський популярний бренд, давно зарекомендував себе на міжнародному ринку. Виробництво знаходиться в США, вихідні матеріали виключно звідти ж.

    У стандартний набір входять трусики з внутрішньою кишенею для вкладишів і дві прокладочки з органічної бавовни.

    Існує кілька видів багаторазових підгузників Blueberry:

    • У One Size Deluxe Pocket Diapers від Blueberry зовнішня непромокаємий частина трусиків – 100% поліестер, внутрішня – 100% микрофлис. В комплект входить 2 підкладки з органічної бавовни . Підходить для тривалих прогулянок і нічного сну.
    • One Size Bamboo Pocket Diapers мають зовнішній шар з 100% поліестеру, склад внутрішнього шару: 70% бамбук віскоза, 20% бавовна,10% поліестер. Вкладки з мікрофібри. Добре підходять для привчання до горщика, бамбуковий шар створює дискомфорт пописавшему малюкові, при цьому не дратує шкіру. Рекомендовані дітям з алергією і чутливою шкірою.
    • Capri Deaper Covers — ці підгузники підходять для дітей з вагою від 5 кг Завдяки спеціальному матеріалу Pul підгузник залишається сухим після використання і додаткової прокладці не потребує, бо внутрішньої кишені у нього немає. Такий підгузник необов’язково прати: забруднення легко видаляються вологою серветкою. Щоб привчити малюка до горщика, потрібно підкласти в трусики марлеву або бавовняну прокладку.
    • Blueberry Training pants— спеціальні трусики для привчання до горщика малюків 11-16 кг. Зовнішній шар: 50% бавовна, 50% поліестер. Внутрішній: бавовна.

    Багаторазові підгузники Kushies

    Kushies — канадська марка дитячого одягу, що випускає в тому числі і багаторазові підгузники. У виробництві Kushies використовується 100% бавовна, його покривають спеціальним просоченням, що затримує вологу. Зручні Трусики мають липучки, гумки навколо ніжок.

    Вкладиші вже вбудовані в підгузник, та окремо їх вставляти не обов’язково, хоча для більшої захисту у виробі є спеціальний«мова» — для додаткової прокладки.

    Kushies мають наступний розмірний ряд: від 2 до 4,5 кг, від 4,5 до 10 кг і 10-20 кг

    Плюси і мінуси багаторазових підгузників

    Чому зараз багато мам переходять від багаторазових підгузників до систем природного сповивання? Що це данина моді чи розумний вибір для своєї дитини?

    Спробуємо адекватно оцінити все при купівлі багаторазових підгузників замість одноразових нижче!

    • Це економічно. Щомісяця на «звичайні» памперси з сімейного бюджетів виділяється приблизно 2-3 тисячі рублів, сума залежить від марки виробу і віку дитини (чим старша дитина, тим більше він пісяє, отже, міняти доводиться частіше). На комплект стираються трусиків з вкладишами зазвичай йде відразу 12-14 тисяч рублів. Сума немала, проте, окупається за 4-5 місяців! У результаті економія за весь час «догоршочного» періоду одного малюка складає понад 30 тисяч! Це якщо рано привчити до горщика. До того ж для молодших братиків і сестричок нічого купувати не треба!
    • Це гіпоалергенний. При виробництві «паперових» підгузників основний матеріал, целюлоза, обробляється і відбілюється хлорвмісними речовинами, які частково залишаються на самому виробі. Якісні тканинні підгузники екологічні, виготовляються без застосування агресивних хімічних речовин. Можливість алергічної реакції при використанні полотняних трусиків мінімальна.
    • Це екологічно. При обробці целюлози відбувається великий викид хлорвмісних речовин, що дуже негативно позначається на навколишньому середовищі. До того ж у виробництві використовується деревина, що побічно вказує на вирубку дерев. А скільки потрібно трісок на 5000 підгузників (приблизно стільки витрачає середній дитина)? В цьому плані багаторазові підгузники, звичайно — продукт майбутнього.
    • Це допомагає привчити до горщика. Трохи вище в описі брендів ми говорили про типи багаторазових підгузників зі спеціальною «навчальної» технологією. Спеціальний бамбуковий вкладиш залишає попку малюка вологою, при цьому піклуючись про ніжній шкірі. Дитині неприємно, він проситься на унітаз.

    Недоліки:

    • Ненадійність. Часто мами на форумах скаржаться на протікання, мовляв, одноразові краще утримують вологу. По-перше, така проблема набагато рідше зустрічається серед користувачів якісних фірмових підгузників. Отже, важливо відразу вибирати хороший товар. З кількома перевіреними брендами багаторазових підгузників з різних цінових діапазонів ми вас познайомили вище. По-друге, хороші трусики забезпечені не тільки гумкою біля ніжок, але і заклепками, які регулюються. До того ж, вибирайте трусики з можливістю підкласти додатковий вкладиш.
    • Часта зміна підгузників. Будь-які памперси паперові і тканинні бажано часто міняти. Просто, іноді мамі лінь. У цьому випадку підійде багаторазовий підгузник зі спеціальним просоченням і додатковим вкладишем. У такому можна спокійно залишати малюка на всю ніч, попа його буде сухою!
    • Щоденне прання. По-перше, у багатьох мам вона і так кожен день. По-друге, сучасні тканинні підгузники можна прати в машинці. По-третє, є підгузники, які постійно прати не обов’язково, вони протирають серветкою у випадку «великого» справи.
    • Багаторазові підгузники складніше підібрати за розміром, особливо для новонародженого. Кілька порад: вибираємо за вагою; при можливості перед покупкою вивчаємо «на око», купуємо трусики з регулюючими заклепками.
    • Складно на вулиці змінювати або в дорозі. Багато виробників пропонують придбати спеціальні сумочки, в які можна покласти використаний підгузник і продовжити шлях!

    Типи багаторазових підгузників: як вибрати

    Ми в огляді особливостей виробу побічно торкнулися проблеми багатьох мам— неправильно підібраний підгузник.

    Давайте обговоримо основні аспекти, на які варто звертати увагу при виборі «многоразовок».

    Типи багаторазових підгузників (вибираємо, виходячи з цілей нашої покупки і бажаного результату):

    • З внутрішньою кишенею для змінного вкладиша. Складається з двох частин: підгузника на липучці і внутрішнього вкладиша. Плюси: тканина швидко висихає після прання; можна засунути в кишеню додатковий вкладиш, ніж збільшимо його водопоглинання. Добре використовувати до того віку, поки дитина не крутиться і дає застегнуться. І так, якщо вкладиш забруднився, то і його, і верх потрібно прати. Існують пелюшки розмірні (по вазі) і однорозмірних (з народження до 2-3 років).
    • «Все в одному». Схожий на одноразовий підгузник. Всередині до 8 шарів, які затримують вологу. Найчастіше шари з’єднані між собою, тому доводиться прати цілий памперс, а потім довго його сушити. Якщо ви знайшли виріб з відокремлюється шарами, то вам дуже пощастило, воно легше сушиться! Підходить для тривалих прогулянок, попа карапуза довгий час залишається сухою. Великий розмірний ряд.
    • «Два в одному». В комплект входить: підгузник з хорошовпитывающей тканини і непромокальні штанці. Міняти потрібно тільки підгузник. Зручно використовувати на нічний сон.
    • Трусики для привчання до горщика. Вони тоненькі, як звичайну білизну. Єдина відмінність — вологонепроникний верхній шар. Нічого не протікає, при цьому малюк відчуває вологу і йому це не подобається, тим самим дитина вчиться контролювати сечовипускання.
    • Трусики для плавання. Не протікають у воді. Набагато вигідніше, ніж одноразові. Одних найчастіше вистачає.

    Як розрізняються розміри багаторазових підгузників

    • Універсальний. Підгузник регулюється липучками і резинами. Дуже зручний варіант для покупки до народження.
    • Розмірний. У різних брендів може бути різний розмірний ряд. Найчастіше він такий: А (від 3 до 9 кг), В (від 9 до 17 кг) або А (3-6 кг), В (4-9 кг), З (7-18 кг).

    Матеріали, з яких роблять багаторазові підгузники

    • Бавовна. Дихаюче міцне волокно, перевірена часом. Недорогий і якісний матеріал.
    • Бамбукове волокно. Володіє великою гігроскопічністю (добре вбирає вологу, залишаючи поверхню сухою). Ніжна матерія.
    • Конопля. Краще всіх перерахованих матеріалів вбирає і утримує вологу, але саме тому погано сохне.
    • Мікрофібра. Дуже швидко сохне.
    • Фліс. Синтетичний матеріал, добре відштовхує вологу, тому найчастіше використовується при виготовленні зовнішніх шарів.
    • Шерсть. Вовняні вкладиші чудово вбирають, не залишають запаху, наділені навіть антибактеріальними властивостями, легко стираються, дихають. Такий матеріал чудово підійде для дуже чутливої шкіри, схильної до висипань і подразнень. Для новонароджених кращий вибір.
    • Синтетична тканина, ламінована поліуретановою плівкою, використовується для зовнішнього шару підгузника. Пропускає повітря, але гірше ніж натуральні матеріали. Гідність— міцність.

    З кожним роком все більше батьків віддають перевагу багаторазові підгузники одноразовим! Це екологічно, економічно, безпечно для здоров’я малюка. На попит зростає і пропозиція. В даний час зареєстровано понад 89 марок підгузників!

    Дуже важливо підібрати памперси перевіреної фірми за розміром, типом і матеріалом, які підійдуть конкретній дитині. Також підгузники можна зшити, пам’ятаючи про те, що вдома, на відміну від офіційного виробника, складно створити багаторазовий підгузник з хорошою затримкою вологи, для цього потрібна спеціальна просочення. Саме тому гінекологи рекомендують саморобні підгузники носити з 5 місяців, коли стілець дитини стає більш густим, а кількість сечовипускань скорочується.