Педіатри: дітям не можна купувати ходунки

144

Експерти Американської академії педіатрії проаналізували дані Національної електронної системи спостереження за травмами з 1990 по 2014 рік. З’ясувалося, що за цей час понад 230 тисяч дітей у віці до 15 місяців була необхідна медична допомога з-за травм, отриманих при використанні ходунків.

© Instagram @kubidu.ru

Малюки, які ще не можуть впевнено самостійно пересуватися, в ходунках стають дуже мобільними. А так як оцінювати ступінь небезпеки в силу ніжного віку вони ще не здатні, виникають ситуації, коли діти потрапляють в біду.

© Instagram @detikamch

View this post on Instagram

A post shared by ПРОКАТ ІГРАШОК СТАВРОПОЛЬ (@babyboom_prokat) on Apr 27, 2018 at 9:06pm PDT

Читайте також:Соска-пустушка: за і проти

За оцінкою експертів Американської академії педіатрії, більшість травм, пов’язаних з дитячими ходунками, відбуваються, коли дитина падає з ними вниз по сходах. Небезпеку таять в собі і ті місця в будинку, куди малюк не міг би дістатися самостійно: гаряча плита, киплячий чайник, підвіконня, на який можна влізти, двері, якій легко прищемити пальці, гострі ножі або голки…

© Instagram @fedorova___alina

Читайте також:10 гаджетів, які зроблять життя мами простіше

За статистичними даними, з 1990 по 2014 роки у дітей, які користувалися ходунками, було зафіксовано 6539 випадків перелому черепа, що становить 91% від усіх випадків падіння на сходах.

У використання ходунків немає ніяких переваг. Існують більш безпечні варіанти, такі як стаціонарні центри активності, які обертаються і хитаються, вони аналогічні ходункам, але без коліс, — упевнений співавтор дослідження доктор Гері Сміт (Gary Smith), директор Центру досліджень травматизму Національної дитячої лікарні (Center for Injury Research and Policy at Nationwide children’s Hospital) в Колумбусі, штат Огайо.

© Instagram @infania_ru
© Instagram @toptop.prokat_minsk
© Instagram @tigrushki_prokat

Зазначимо, що шкоду дитячому здоров’ю, пов’язаний з використанням ходунків, скоротився після введення федерального обов’язкового стандарту безпеки, прийнятого в 2010 році. Однак батьки продовжують користуватися ходунками, саджаючи в них дітей. Тому в Американської академії педіатрії закликають виробників заборонити виробництво і продаж ходунків в США.

© Depositphotos

А ваша дитина користувався/користується ходунками?

Фото на анонс: Depositphotos