Чому Уша Венс перешкодила назві четвертого сина на честь Дональда Трампа

1

Цього року у Джеда Венса народилася четверта дитина. Його звуть Алек Ніл. Ім’я просте та класичне. Але зовсім недавно воно мало не було іншим.

Згідно з новими повідомленнями, віце-президент США всерйоз розглядав можливість назвати свого четвертого сина Дональдом. Не зменшувально-пестливе, не ім’я по батькові. Повне ім’я колишнього президента та нинішнього політичного кумира.

Це може бути як піар-хід. Можливо, так воно й було. Однак джерела стверджують, що все почалося з чогось іншого. Лояльність. Можливо. Або просто з демонстрації влади у сімейному колі.

Ім’я, яке майже стало реальністю

Роб Шутер написав про це у своєму Substack-блозі Naughty but Nice. Він уже якийсь час стежить за сім’єю Венсів і добре розуміє, як працюють такі процеси. За словами Шутера, Джек Венс висунув цю ідею. Він хотів назвати дитину Дональдом.

“Він вважав, що це буде найвищою формою визнання заслуг президента Трампа”, – говорили інсайдери. «Джек знає, що президент цінує лояльність і вірив, що це буде значним жестом».

Оцініть можливі наслідки. Нова дитина. Ім’я, що безпосередньо пов’язане з найсуперечливішою фігурою в американській політиці сьогодні. Це могло стати заголовком ще до того, як перерізають пуповину.

Але veto було швидко.

Вето Вуха

Уша Венс, друга леді США, reportedly (за повідомленнями) негайно припинила цю витівку.

Чи не скандалом. Чи не криком. Просто твердим «ні». Інсайдери розповіли Шутеру, що вона не збиралася перетворювати свого новонародженого сина на політичний пропагандистський інструмент. Вона хотіла ім’я, що відображає цінності родини Венсів, а не руху MAGA чи політичних перегонів.

Вона хотіла свою сім’ю.

«Вона не збиралася перетворювати свого новонародженого на заголовок газети до того, як він зробив перші кроки», — зазначив один із джерел.

Джек Венс, незважаючи на всю свою політичну браваду, умів відступати. Він може балотуватися до Сенату, може консультувати президента. Але у власному будинку? Підсумковий голос належить його дружині. Дрібний епізод, але він розкриває, хто насправді ухвалює рішення у шлюбі Венсов.

Історія незалежності

Це не просто побутова суперечка про вибір імені. Вписується у більшу картину. Джек та Уша познайомилися в Єльській школі права. Вони були студентами у Емі Чуа, відомої професора права, що прославилася строгим вихованням та високими вимогами.

Вони одружилися у 2014 році. Міжконфесійне весілля. Джек – методист, Уша – індуїстка. Вже одне це зажадало зусиль. Вони побудували життя, яке часто виглядає інакше, ніж у типових сімей республіканців.

До Алека Ніела вони мали троє дітей.

  1. Юен (народився у червні 2017 року)
  2. Вік (народився у лютому 2020 року)
  3. Мірабель (народилася в грудні 2021 року)

Кожне ім’я містить у собі певний сенс. Юен – традиційне ім’я. Вік шанобливо відсилає їх…