Стояти, це пограбування! огляд палетки тіней nyx la casa de la papel за мотивами серіалу “паперовий дім”

28

Минулої осені nyx спільно з netflix випустили лімітовану колекцію косметики присвячену серіалу «паперовий дім». Особливу увагу в цій колекції заслуговують палетки тіней, які розкуповують як гарячі пиріжки. Я встигла придбати на старті продажів найбільшу і розкішну палетку la casa de papel.

Палетка величезного, неймовірного розміру, виконана з картону і така упаковка на мій погляд сама довговічна. Можна бути спокійною, що не кришка не відвалиться або трісне. На моїй пам’яті це найбільш вражаюча і грандіозна палетка у nyx. Зображення маски сальвадора далі є відсиланням до серіалу, в якому грабіжники носили її все оповідання.

Дзеркало і спонжі відсутні.

Зворотна сторона палетки містить перерахування відтінків і примітка, що помічені зірочкою відтінки не можна наносити на повіку. Я здивувалася, мовляв як можна купити палетку з 32 відтінків, 10 з яких не можна використовувати? в інтернеті я знайшла пояснення цьому, нібито ці відтінки зроблені не по веганської формулою, і за американським законодавством, виробник повинен про це попередити покупців.

Палітра складається з 32 відтінків, кожен з яких має назву, що перегукується з сюжетом серіалу «паперовий будинок». На деяких відтінків присутній тиснення. За текстурами і фінішам повне розмаїття: матові, сатинові і шиммери. Мені зачепило в цій палетці те, що незважаючи на її бунтарське позиціонування, в ній зібрано безліч базових відтінків.

Так як відтінків багато, свотчі буду показувати по черзі. Всі тіні нанесені пензлем без бази.

Estocolmo-тілесний;

In the bank-молочно-рожевий;

Sandstone-рожевий пісок;

Helsinki-рожевий голографік;

The vault-мідно-золотий;

Print money-смарагдовий;

Mahogany desk-темно — коричневий;

Code world-сіро — коричневий;

Money toss-золотий;

Royal mint-м’ятний;

Lisboa-темно-зелений на синій базі;

El professor-темно-сірий;

Denver — каштаново-коричневий;

State secrets — золоте руно;

Heist — жовте золото;

Rio — червоно-коричневий;

Berlin — сірий металік;

Diggin — горіховий;

Gold flood -іскристий золотий;

Uno mas — морквяний;

Press leak — лососевий;

Chiqui plum — рожеве дерево;

Rock bottom — шоколадно-коричневий;

Red wine — червоне вино;

1 last time — рожеве золото;

Tokio — рожевий;

Boom boom chiao — сатиновий рожевий;

Red jumpsuit-малиновий

Mask on-світло-попелястий;

Revolt — чорний;

Stacks on stacks-золотий металік;

Nairobi — сіро-блакитний металік.

Загалом, як ви зрозуміли, золотишка тут не пошкодували.

Якість і текстура тіней залежить від від їх фінішу:

  • матовим відтінкам моє повагу! вони м’які і злегка пухкі на дотик, але свій пігмент переносять добре. Трохи порошать при наборі на пухнасту кисть;
  • сатинові трохи сухіше і твердіше, але теж добре переносяться. Однак є парочка відтінків, які в палітрі виглядають цікавіше, ніж на столітті.
  • шіммерні відтінки схожі на сухий гліттер, який потрібно нашаровувати. Можуть обсипатися.

В цілому, пігментація тіней в цій палетці мене порадувала, немає жодного відтінку на якого б хотілося лаятися. Особливо виділяю відтінки із зірочкою їх пігментація і стійкість зашкалює. Змити їх з шкіри міцелярної водою важкувато, вони ніби в’їдаються і хочуть залишитися з вами на все життя.

Варіанти макіяжу з тінями з палетки:

підсумок . Палетка викликала виключно позитивні почуття. Велика кількість відтінків, їх колірна гамма і текстури представляють величезний простір для макіяжного творчості. Ну і само собою, мені подобається її ідея і оформлення, таку палетку приємно мати в колекції.